13. kolo B-tým

branky: 32. Stoklásek, 76. Turoň, 84. Kolář - 5. Caudr, 55. Winter

sestava: Šták - Vyoral, Nezval, Caudr, Novák - Kadlík J., Landt, Svozil, Kadlík R. - Dlouhý, Borovec
střídali: Welyt, Winter, Handl

Po včerejší zakončené jsme se trošku obávali, v jakém stavu nastoupí náš B-tým do poslední kola na hřišti silné Žlutavy.
Odpověď přišla v 5. minutě, úplně v pohodě. Caudr napřáhl z 35 metrů a vyslal jedovatou bombu, která skončila v síti, ačkoli jsme hráli proti větru i proti slunci. Ostatně vítr i slunce dělali našim hráčům vzadu problémy, Štákovi, který opět musel chytat, jelikož nebyl přítomen žádný z brankářů, obzvlášť. Míč mu několikrát vypadl z rukou a byly z toho velmi nepříjemné okamžiky, které jsme však ustáli.
Domácí měli více příležitostí, ale ty končily převážně mimo tři tyče. Ve 32. minutě však bylo vyrovnáno. Hráč Žlutavy se na levé straně vápna uvolnil přes Nezvala a poslal nepovedený centr těsně nad zemí k tyči, který však Štákovi propadl a Stoklásek asi snadnější branku ještě v životě nedal, když dorážel z brankové čáry do prázdné - 1:1.
Do druhé půle jsme vstoupili dobře, i Šták v bráně byl jistější. V 55. minutě střílel Nezval, jeho střelu obrana zblokovala k nohám Wintera, který dal pohotově do protipohybu golmana - 1:2.
Výsledek jsme bránili s vypětím všech sil, podržel nás i Šták a spoléhali jsme na brejky, obrovskou šanci po dlouhém nákopu měl Winter, ale brankář jej vychytal, minimálně 2x jsme šli do přečíslení 3 na 2, ale vyřešili jsme to velmi špatně. V 75. minutě kopal Caudr přímý volný kop, který letěl od šibenice doslova centimetry. Jenže o minutu později domácí vyrovnali z penalty Turoněm, která byl zapískána za hraní rukou ve vápně od Vyorala.
Zápas kráčel do remízového stavu, ale pak jsme na středu trestuhodně nepokryli Koláře, který měl moře času a propálil Štáka - 3:2.

Z tohoto zápasu byly body blízko, bohužel jsme doplatili na chyby a vepředu jsme nevyužili více nadějných příležitostí. Favoritovi zápasu jsme však odolávali dlouho a 3 body byly pro ně určitě vydřené.