Výhra Starších žáků v Otrokovicích: Kvítkovice - SK Louky 2 : 4 (1:2) - FOTOGALERIE

Dohrávka v Otrokovicích potvrdila zlepšenou výkonnost starších žáků , kteří vezou body z venku.

Výhra Starších žáků v Otrokovicích:  Kvítkovice - SK Louky 2 : 4 (1:2) - FOTOGALERIE

Do zápasu jsme vstupovali v oslabené sestavě s pouze jedním hráčem na střídání, náš výkon to však neovlivnilo a po dobré týmové práci si připisujeme druhou výhru v řadě. Úvod zápasu však lépe vyšel domácím, kteří se ujali vedení po zaváhání naší obrany. Inkasovaný gól nás nerozhodil, naopak jsme převzali iniciativu a byli nebezpečnější než domácí. Odměnou za aktivní přístup pro nás bylo vyrovnání z kopačky Kuby Křena, který zakroutil míč do sítě přímo od rohového praporku. Pár minut poté jsme se dokonce dostali do vedení zásluhou Sebastiána Sobka.

Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře směrem dopředu, ale museli jsme si dávat pozor i na rychlé protiútoky domácích, které dělaly naší obraně problémy. Po nedůrazném bránění rohového kopu se domácí dočkali vyrovnání. Zanedlouho jsme si však vedení vzali zpět, když se podruhé prosadil Sobek. S blížícím se koncem zápasu na naší straně přibývalo šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Domácí na druhé straně nastřelili břevno a jejich další příležitosti pochytal vynikající Filip Jabůrek. Deset minut před koncem jsme si pojistili vítězství díky gólu aktivně hrajícího Lukáše Pšenky.

Děkuji všem hráčům za přístup k zápasu, díky čemuž jsme zaslouženě vyhráli. Pořád však máme na čem pracovat.