Turnaj školiček se vydařil.

V sobotu 10.6.2023 jsme pořádali fotbalový turnaj školiček. Vzhledem k předcházejícím deštivým dnům se turnaj, co se týká počasí, velice vydařil. Celkem jsem požádala o účast osm týmů a všichni dorazili na místo včas.

SK Baťov 1930, SK SV Bojkovice, FC AJAX Bezměrov, FK Mladcová, SK Louky, FC Trinity Zlín, SK Zlín 1931 a SK Vizovice.

Turnaj školiček se vydařil.

Sestava: Kuba Žádník (brankař), Viki Pisklák, Lukášek Zimolka, Tobiášek Šimeček, Adámek Pravec, Peťa Zahnaš, Adámek Kuba, Metúdek Müller, Adámek Liška a Christi Dobízl

 

  1. zápas

SK Louky - SK Zlín 1931 (3:3)

V prvním zápase jsme se rozjeli fotbalovým tempem vyrovnaným se soupeřem. 2x Lukášek Zimolka (z toho jedna přihrávka na gól Adámek Kuba a druhá přihrávka Viki), 1x Viki Pisklák (Adámek Kuba přihrával (Vikimu).

 

  1. zápas

SK Louky - FC Trinity Zlín (2:1)

Ve druhém zápase jsme ulovili výhru nad zlínským ligovým klubem. 1x Lukášek Zimolka, 1x Metúdek Müller. Přesto jeden gól padl ze strany soupeře do naší branky. Lukášek Zimolka pěkná akce zakončená střelou, brankař ze Zlína však zakročil. Kuba několik zákroků, Lukášek Zimolka střela, Adámek Pravec střela.

 

  1. zápas

SK Louky - FC AJAX Bezměrov (1:2)

Třetí zápas jsme prohráli s náskokem soupeře pouze o jediný gól. Šancí bylo spousta, ale ne a ne do branky. Alespoň jediný gól byl zásluhou Lukáška Zimolky. Tobiášek Šimeček šel do pěkné akce zcela sám, ale soupeř mu sebral míč. Několik obranných zákroků předvedli Adámek Liška, Viki Pisklák. Kuba výborné zákroky v brance

 

  1. zápas

SK Louky - FK Mladcová (3:3)

Čtvrtý zápas skončil opět remízou. 2x Viki Pisklák, 1x Lukášek Zimolka. Kuba několik zákroků v brance. Viki pěkná střela, ale vedle. Adámek Pravec sám na branku. Ale více gólů už jsme nevykouzlili.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Vizovice (1:3)

Pátý zápas jsme prohráli o dva góly. Nějak to stupňujeme :-). 1x Lukášek Zimolka. První gól padl do branky soupeře a vedli jsme 1:0. Ale přesto všechno dokázali jsme dokázali o dva góly prohrát. Soupeř vyrovnal na 1:1 a také dokázal i vyhrát dalšími dvěma góly. Lukášek Zimolka se pokoušel několikrát vystřelit, Adámek Pravec po přihrávce Tobiáška také vystřelil. Kuba předvedl v brance několik zákroků, Viki dokázal pohlídat v obraně. Jinak by na obou stranách bylo podstatně více gólů.

 

  1. zápas

SK Louky - SK SV Bojkovice (2:4)

V šestém zápase jsme nejdříve vedli 1:0 po krásné penaltě Vikiho, kdy nás hosté faulovali. Trenérovi Bojkovic se to ale vůbec nelíbilo. Penalta nás sice nakopla vpřed. Lukášek Zimolka několik střel, Adámek Pravec šance jako hrom. Tobiášek Šimeček střela. Kuba několik zákroků v brance. Ale co to bylo platné. Bojkovice srovnávají na 1:1. Potom dávají další dva góly a vedou 1:3. Adámek Pravec se rozběhl ku předu a dává druhý gól do branky soupeře. Ovšem děti z Bojkovic byly silnějším týmem a ještě dostáváme čtvrtý gól.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Baťov 1930 (0:3)

V posledním zápase se nám zřejmě projevila po vydatném obědě, kdy děti poobědvaly řízek, chléb a okurek, únava. Nedokázali jsme dát jediný gól. Za to soupeř nám nasázel rovnou tři. Šance byly, hlavně před brankou soupeře, i obranné zákroky, ale gól od nás do branky soupeře ani jeden.

 

Děti si zaslouží obrovskou pochvalu. Byli to stateční bojovníci. Zápasy byly plné adrenalinu a napětí. I když spousta šancí nebyla proměněna, bylo se opravdu na co dívat. Zápasy byly velice vyrovnané.

Turnaj se nám velice vydařil. Atmosféra byla perfektní. Zpestřením turnaje byla tombola a skákací hrad. Velké a srdečné poděkování patří Míšovi Kubovi za moderátorskou činnost. Děkujeme rozhodčím Peťovi Zelinkovi a Paťovi Lendlerovi, že nám odpískali zápasy nepřetržitě bez přestávky, kromě jedné na oběd. Přece bychom ty naše kluky nenechali na hřišti padnout hlady. 

Na konci turnaje proběhlo vyhlašování, kdy se jednotlivé týmy seřadily vedle sebe a následně byly odměněni. Všechny děti dostaly zlaté medaile a spoustu sladkostí. Zvláštní ocenění bylo pro nejlepšího hráče z každého týmu. Celkem odměn dostalo osm dětí. Z našeho týmu se o to nejvíce zasloužil Viki Pisklák.

Děkuji sponzoru společnosti VITAR, která věnovala dětem spoustu cen. A na závěr děkuji všem fanouškům a rodičům, kteří nám pomáhali s organizací a podpořili tu správnou sobotní atmosféru.

 

Regina a Ondra