Starší žáci vezou bod: V. Karlovice - SK Louky 1 : 0 (0:0) Bystřice p. H. - SK Louky 2 : 2 (1:1) FOTOGALERIE

Starší žáci vezou bod:  V. Karlovice - SK Louky 1 : 0 (0:0)  Bystřice p. H. - SK Louky 2 : 2 (1:1) FOTOGALERIE

Pod Svatým Hostýnem se hrál vyrovnaný špíl, plný bojovnosti.

Do vedení sme šli zásluhou vybojované standardní situaci, kterou skvěle zahrál Kuba Křen, dal možnost udělat brankáři domácích chybu, kterou pohotovou dorážkou potrestal Ivan Pažout - 11. minuta

Ve 14. minutě si stopeři vybrali slabší chvilku spolu s golmanem, když nedokázali vyřešit překopnutí naší obrany dlouhým balónem, který si doběhl domácí útočník 1:1.

Za 5 minut se situace opakovala, tentokrát nás naštěstí domácí nepotrestali.

Tak se šlo do kabin za stavu 1:1

Po změne stran se pokračovalo v bojovném utkání s řadou nepřesností, kde měli domácí o maličko navrch, což vyústilo v branku na 2:1, když se domácí borec trefil ze standartky v 60. minutě

O 2 minuty později mohli domácí rozhodnout a dát na 3:1, ale svou možnosti několikrát dorazit míč do sítě promarnili.

My sme se uchýlili ke hře na 3 stopery a na hrot poslali vše, co mělo nohy a ruky, díky tomu jsme po jednom ze závarů vyrovnali na 2:2. 66. minuta.

Ve zbytku utkání už se žádný s týmů nestihl dostat k zakončení.