Starší přípravka - zimní liga

Družstvo starší přípravky odehrálo v neděli 8.1. své první dva zápasy zimní ligy starších přípravek, pod záštitou Krajské ligy sálové kopané Zlín, ve sportovní hale v Otrokovicích na Štěrkovišti.

Starší přípravka -  zimní liga

V prvním zápase náš tým poměřil síly s týmem z Kněžpole. V úvodních minutách byly vidět krásné akce obou mužstev, které ovšem zlikvidovali brankáři. V polovině prvního poločasu se nám povedlo dostat soupeře pod tlak při jeho rozehrávce a dokázali jsme vstřelit branku. Další vývoj zápasu byl čistě v našich rukách a nepouštěli jsme soupeře na míč. Několikrát jsme šli sami na brankáře, nicméně nepodařilo se nám šance proměnit. Po sérii neproměněných šancí se na nás znovu usmálo štěstí a podařilo se nám zvýšit na 2:0. V závěru zápasu se podařilo soupeři snížit na 2:1, ale náš tým si již nenechal výhru ukrást.

Louky 2 : 1 Kněžpole

Střelci: Orel K. , Vrubl F.

Ve druhém zápase jsme hráli proti týmu ze Žlutav. Utkání bylo velice vyrovnané a oba celky měli nespočet příležitostí ke vstřelení branky. Nakonec to byl soupeř, který vstřelil první branku. Naštěstí jsme dokázali zvednout hlavu a podařilo se nám vyrovnat. Ke konci zápasu jsme opět měli nespočet neproměněných šancí, které nás mohou mrzet, ale na druhou stranu taky poučit do dalších utkání.

Žlutava 1 : 1 Louky

Střelci: Skopal F.

První zápas se odehrál ve formátu 5+1.

Druhý zápas se odehrál ve formátu 4+1

Délka hry : 2 x 15 minut

Další kolo : 21.1.

Týmu patří za přístup a předvedené výkony pochvala a poděkování. Předvedli jsme svoji soudržnost a týmového ducha. Dokázali jsme se navzájem povzbudit a bojovat jeden za druhého.

Moje poděkování taky patří rodičům a všem, kteří nás během našich utkání podporovali.