Starší přípravka - III. kolo zimní ligy

Družstvo starší přípravky odehrálo v sobotu 21.1. 2023 další III. turnaj zimní ligy starších přípravek, pod záštitou Krajské ligy sálové kopané Zlín, ve sportovní hale v Otrokovicích na Štěrkovišti.

Starší přípravka - III. kolo zimní ligy

K prvnímu utkání naši svěřenci nastoupili proti týmu Viktorie Otrokovice. Od prvních minut bylo utkání velice vyrovnané a bojovné. Oba týmy měli spoustu příležitostí ke vstřelení úvodní branky, nicméně brankáři obou celků byli proti a famózními zákroky likvidovali jednu příležitost za druhou. Nakonec to byli naši svěřenci, kteří rozvlnili síť jako první. David Vozdek vstřelil vskutku zajímavou a hodně nečekanou branku, když z poloviny hřiště otestoval pozornost soupeřova brankáře krásným padáčkem a zaskočený brankář již mohl pouze vytahovat míč ze sítě. V dalších fázích zápasu jsme se museli trošku zklidnit, protože jsme po vstřelení úvodní branky klasicky nezůstali nohama na zemi a přestali jsme si plnit povinnosti, čehož soupeř málem využil – naštěstí skvěle chytající Adam Soušek za sebe míč nepustil. Po téhle situaci jsme si uvědomili, že je potřeba dál hrát a neusínat na vavřínech. Nadále jsme již soupeře k ničemu nepouštěli a Filip Skopal zaslouženě zvýšil vedení našeho týmu na 2:0.

Louky 2 : 0 Viktorie Otrokovice

Střelci: Vozdek D. , Skopal F.

 

Ve druhém utkání jsme narazili na tým ze Žlutav. V tomhle utkání jsme se museli obejít již bez dvou důležitých hráčů, kteří odstoupili kvůli nevolnostem. Absence Toma A. Nováka a Filipa Vrubla se na nás ihned podepsala. V utkání jsme nechávali soupeři hodně prostoru na práci s míčem, což nás stálo hodně sil. Nestíhali jsme se vracet a ne všichni si plnili své defenzivní povinnosti, což nakonec soupeř potrestal vstřeleným gólem do naší sítě. V závěru zápasu jsme se snažili vytvořit soustavný tlak na soupeře a vybudovat si nějakou příležitost k vyrovnání. Příležitosti jsme si vytvořili, ale nedokázali jsme je bohužel proměnit.

Louky 0 : 1 Žlutava

 

Ve třetím utkání jsme změřili síly s týmem ze Skaštic. Už od začátku bylo utkání hodně rychlé a bohaté na individuální akce. Bojovnost obou týmů byla dechberoucí. Našemu celku se povedlo převzít otěže utkání díky krásnému úniku a chladnokrevnému zakončení Filipa Skopala. Soupeř se ovšem rychle oklepal a využil hned po rozehrávce nepozornosti a nedůrazu naší obrany, k vyrovnání na 1:1. Další minuty utkání nám ukázaly bojovnost a nezlomnost obou týmů – krásné akce, krásné zákroky, krásné kličky – zkrátka vše, co každý fanoušek kopané rád vidí. Z jedné individuální akce se prosadil i Stanislav Lenker, který po rychlém úprku po pravé straně nekompromisně propálil brankáře soupeře a zvýšil naše vedení na 2:1. Jak už to tak bývá, naše radost z vedení netrvala příliš dlouho. Opět jsme bohužel nezůstali nohama na zemi a soupeř bleskurychle vyrovnal na 2:2. V závěru utkání jsme po krásné akci Lenkera mohli strhnout vedení zpět na svojí stranu, nicméně Michalovi Sieglovi se nepodařilo usměrnit míč do prázdné brány a utkání tak skončilo nerozhodně 2:2.

 

Louky 2 : 2 Skaštice

Střelci: Skopal F. , Lenker S.

 

Všechna utkání se odehrála ve formátu 5+1

Délka hry : 2 x 10 minut

Další kolo : 28.1.

Týmu patří za přístup a předvedené výkony pochvala a poděkování.

Moje poděkování patří také rodičům a všem, kteří nás během našich utkání podporovali.

trenér: René Valerián