Starší přípravka - IV. kolo zimní ligy

Družstvo starší přípravky odehrálo v sobotu 28.1. poslední 2 utkání zimní ligy starších přípravek, pod záštitou Krajské ligy sálové kopané Zlín, ve sportovní hale v Otrokovicích na Štěrkovišti.

V prvním utkání náš tým poměřil síly se soupeřem z Viktorie Otrokovice. Do utkání jsme vstoupili poněkud ospale a od prvních chvil nás soupeř přehrával a nedával nám moc šancí potkat se s míčem. Naše ospalost a nedůraznost dovolila soupeři již v prvním poločase vstřelit tři branky, což náš tým značně demotivovalo. Mohlo by se zdát, že utkání je ztraceno a nemá smysl hrát, ale to náš tým absolutně odmítl. O poločasové přestávce jsme si probrali naše chyby, hecli jsme se a se zvednutou hlavou jsme se šli pokusit zvrátit nelichotiví výsledek prvního poločasu. Od začátku druhého poločasu jsme byli aktivnější, lépe jsme bránili a dokázali jsme si vytvořit příležitosti ke vstřelení branky. Ze soustavného tlaku se nám povedlo vytěžit branku, kdy se po skvělé individuální akci prosadil Matyas Šamánek. Od té chvíle náš tým chytl neskutečné tempo a ohrožoval branku soupeře čím dál více, nicméně naše šance likvidoval brankář soupeře nebo stateční obránci, kteří se vrhali a blokovali střeli našich útočníků. 5 minut před koncem utkání se prosadila Viktorie Kazíková, které se povedlo propálit brankáře soupeře a upravit tak stav na 3:2 pro soupeře. Náš tým bojoval do poslední chvíle a kousek nás dělil od vyrovnávací branky, bohužel srovnat se nám již nepovedlo a soupeř si tak pohlídal výhru 3:2.

Viktorie Otrokovice 3 : 2 Louky

Střelci: Šamánek M. , Kazíková V.

Ve druhém utkání se náš tým utkal s týmem z Kněžpole. Naštěstí jsme se poučili z minulého utkání a od prvních minut jsme se soustředili na naši hru a na to, aby si každý plnil své povinnosti. Ihned bylo vidět, že když si každý bude plnit svoji úlohu, tak jako tým máme šanci na úspěch. V prvním poločase se nám dařilo držet míč a vyvíjet na soupeře soustavný tlak, čímž jsme mohli ohrožovat branku soupeře. Naše urputnost a zodpovědnost vyústila v úspěch v podobě vstřelení branky Oskarem Chudárkem. Tahle branka pro nás byla důležitá, ale stále bylo také důležité, nadále zůstat nohama na zemi a nemít hlavu příliš v oblacích, tak, abychom neusnuli na vavřínech. Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejným nastavením a podařilo se nám vstřelit uklidňující druhou branku. Standa Lenker fantasticky vyvezl míč po lajně a naservíroval ho před prázdnou branku pro Filipa Skopala, který chladnokrevně, s ledovým klidem, šance využil a náš tým zvýšil své vedení na 2:0. Tak i zápas skončil a díky výhře se náš tým vyšvihl na krásné 3. místo v turnaji a odváží si tak cenný kov a pohár.

Kněžpole 0 : 2 Louky

Střelci: Chudárek O. , Skopal F.