branky: 47., 81. Janošek - 30. Hercik, 68. Dlouhý, 70. Winter

sestava: Šták - Vyoral M., Landt, Vyoral P., Welyt - Skýpala, Svozil, Hercik, Borovec - Dlouhý, Winter
střídali: Novák

Do Spytihněvi jsme dnes odcestovali v 11 zdravých lidech, s nemocným Novákem na lavičce a navíc musel chytat v bráně hráč z pole - Šták.
Prvních 30 minut bylo parádních, Spytihněv naprosto nestíhala naši hru v pohybu a připravili jsme si obrovské množství tutovek. 2x na golmana šel Dlouhý, přičemž jednou dokonce v tandemu s Winterem, bohužel jej v obou případech brankář vychytal. Stejně se vedlo i Borovcovi, který pálil z pravé strany vápna také do připraveného strážce svatyně. Ani další šance Wintera brankou neskončila a tak dlouhé čekání Spytihněvi na gól ve své síti utnul Hercik, který se nejlépe zorientoval po dalším průniku Dlouhého sám na golmana, kdy tentokrát zůstal volný míč uvnitř malého vápna - 0:1.
Od tohoto momentu jsme bohužel přestali hrát a Spytihněv značně přidala, do konce poločasu nás 2x zachránil v bráně Šták, který chytil tvrdé střely domácích vyslané uvnitř vápna a 2x v dobré příležitosti byla domácím brána malá.
Do druhé půle nastoupili v lepší formě opět domácí a ve 47. minutě vyrovnali, když vyslali dlouhý míč, který stihla obrana odvrátit jen k nohám Janoška a ten z dobrých 40 metrů poslal z voleje až do brány, přičemž Šták stál příliš vysoko - 1:1.
Domácí chtěli strhnout vedení na svou stranu, ale všechny centry do vápna jsme odvrátili a naopak na druhé straně utekl do otevřenější obrany Dlouhý, který schoval střelu za hráče a trefil k tyči - 1:2. O chvíli později bylo v hostujícím táboře veseleji, Svozil prosvištěl až do vápna a nesobecky našel před prázdnou Wintera - 1:3. Za další minutu mohlo být ještě o trošičku veseleji, když Novák našel ve vápně Dlouhého, ale jeho střele chyběly milimetry.
Chtěli jsme zápas dohrát s pohodlným polštářem, ovšem zbytečně jsme si udělali těžký závěr. Na kraji jsme nechali odcentrovat hráče, Landt měl míč přímo na hlavě, ale bohužel ho netrefil ideálně a Janošek si poradil s darovanou šancí - 2:3. Domácí mohli i vyrovnat, ale to by museli z malého vápna hlavou trefit prostor mezi třemi tyčemi. Hostům se otevírala vrátka zase k brejkům, ale bohužel ani Hercik, ani Borovec své akce nedotáhli do zdárného konce, nicméně mrzet nás to nemuselo.