Slavkov p. H. - Louky 0:3 (0:1)

Slavkov pH. - Louky 0:3 (0:1)

Po nevydařeném vstupu do jarní části sezóny jsme potřebovali konečně bodovat a tomu jsme přizpůsobili taktiku. Provedli jsme změny na některých postech a změnili i rozestavení.
Oba týmy vědomy si toho, že nejsou v nejlepší formě vsadily na bojovnost a tak se hrálo docela svižné a důrazné utkání,
které ovšem postrádalo větší fotbalovou kvalitu. Domácí hrozili hlavně šikovným hrotovým útočníkem č.11, který hodně prověřoval naší obranu. My jsme naopak čekali na jakoukoliv příležitost či chybu a přecházeli v rychlé protiútoky.
Po úvodních 15 minutách jsme začali působit nebezpečněji a odměnou nám byl proměněný brejk Dlouhého ve 22 min. Hra se trochu uklidnila, ale ani jednomu týmu se nepodařilo vytvořit gólovou šanci, snad až na pár závarů na obou stranách. V této fázi jsme vytvořili i několik pro nás typických chybiček v obraně, ale naštěstí nás to stálo pouze jednu žlutou kartu a tak vzrušení přinesly až poslední minuty poločasu kdy domácí zahrávali několik rohů. Ty jsme nakonec zvládli a šli tak do kabin s jedno gólovým náskokem.
Začátek druhého poločasu jsme nezachytili a domácí si vytvořili několik šancí, kdy nás podržel gólman Mikulášek. Asi tak od 55 min. jsme začali být opět nebezpečnější a domácí museli spíše bránit naše útoky. To se ji dařilo až do 69 min. Kdy se po rohu prosadil náš nejlepší hráč utkání Janča. Za 4 minuty potom se po druhé v utkání prosadil Dlouhý, kdy domácí gólman lacině pustil jeho střelu z přímé kopu. Tímto okamžikem bylo jasné, jak se body budou dělit a utkání se již pouze dohrávalo.
Pro nás důležité body, protože nás teď čekají velmi těžká utkání a to i s ohledem na naši marodku, která by snad už vydala na celý jeden tým.