ŠKOLKA uspořádala turnaj v LOUKÁCH

V sobotu 15.6.2024 jsme pořádali fotbalový turnaj školiček. Celkem se zúčastnilo osm týmů. Hrací doba jednoho zápasu byla stanovena na 12 minut. Do jednotlivých zápasů šel každý tým s každým. Počasí nám přálo, sluníčko příjemně svítilo.

 

Zúčastněné týmy:

SK Louky, SK Baťov 1930, SK SV Bojkovice, SK Jaroslavice, FK Mladcová, FC Zlín, SK Zlín 1931 a SK Vizovice

ŠKOLKA uspořádala turnaj v LOUKÁCH

Sestava:

Robinek Schicker (brankař), Arťa Vasylniak, Adámek Pravec, Adámek Kuba, Davídek Haluza, Štěpánek Liška, Lukášek Genčúr, Peťa Zahnaš, Petruška Kadlecová

 

  1. zápas 

SK Louky - SK Zlín 1931 (0:3)

V prvním zápase jsme ještě spinkali. Několik šancí hráči na gól vytvořili, ale neuskutečnili.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Zlín (0:3)

Ve druhém zápase opět spinkáme a opět prohráváme. Robinek předvedl několik zákroků v brance. Na naši branku padlo podstatně hodně střel. Adámek Kuba předvedl výbornou obrannou akci, Peťa Zahnaš se pokusil vystřelit. Davídek Haluza ubránil naši branku. Arťa měl několik obranných akcí. V tomto zápase jsme měli více obranných zákroků než střel.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Jaroslavice (7:0)

Ve třetím zápase jsme konečně probudili a vyhráli. První gól Adámek Pravec, druhý gól Arťa, třetí gól Adámek Pravec, čtvrtý gól opět Adámek Pravec, pátý gól Štěpánek Liška, o šestý gól se pokusil Peťa Zahnaš, ale dal parádní tyč. Nakonec se mu to podařilo a střílí šestý gól zápasu, sedmý gól po neúspěšné šanci Štěpánek Liška.

 

  1. zápas

SK Louky - FK Mladcová (2:2)

Ve čtvrtém zápase jsme se trochu zkrotili a skončil remízou. Nejdříve dostáváme gól a prohráváme 0:1. Potom Adámek Kuba vyrovnává na 1:1. Adámek Pravec se ujímá vedení na2:1. Ale nakonec přece jen ze strany soupeře padne druhý, remízový gól. 

 

  1. zápas

SK Louky - SK Vizovice (2:2)

Pátý zápas byl kopií předchozího. Opět dvougólová remíza. Ze začátku jdeme do vedení zásluhou Adámka Pravce. Potom soupeř srovnává na 1:1. Opět nás  do vedení posílá  Adámek Pravec dává druhý gól zápasu. Adámek Pravec měl několik šancí na gól. Davídek Haluza nás dvakrát po sobě podržel v obraně.

 

  1. zápas

SK Louky - SK SV Bojkovice (3:2)

V předposledním zápase tohoto turnaje jsme opět zvítězili. Robinek nás podržel v brance svým zákrokem po faulu Adámka Pravce. Adámek Pravec faul na soupeře napravil a díky němu se dostáváme do vedení na 1:0. Robinek opět zákroky v brance. Lukášek Genčúr nám předvedl svojí výškou rychlost a soupeři znemožnil vystřelit na branku. Petruška bojovala jako lvice, nebála se obranných akcí. Nic naplat, soupeř ale srovnává na 1:1. Dalším gólem soupeře ztrácíme vedení a prohráváme. Zásluhou Peti Zahnaše srovnáváme na 2:2 a také díky jeho dalšímu gólu zápas vyhráváme o jeden gól.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Baťov 1930 (1:4)

Poslední zápas jsme regulerně prohráli. Přes veškerou obranu dostáváme od soupeře tři góly po sobě. V závěru přece jen padne do branky soupeře alespoň jeden gól a ten střílí Peťa Zahnaš.

 

Turnaj se velice podařil. Díky bohaté tombole, zajištěny byly i dva skákací hrady, což vytvořilo perfektní zázemí turnaje. Všem rodičům patří velké poděkování. Děti byly také bohatě odměněny sladkostmi, různými cenami a každý dostal zaslouženou zlatou medaili.

 

Regina a Ondra