ŠKOLKA si zahrála halový turnaj v Hluku.

V sobotu 25.11.2023 jsme se zúčastnili s dětmi fotbalového turnaje v Hluku. Celý turnaj se odehrál ve Sportovní hale, která se nachází vedle Městského stadionu. Herní systém byl bez brankaře, 3+0, po dobu 12 minut.

 

ŠKOLKA si zahrála halový turnaj v Hluku.

Sestava: Artem Vasylniak, Nikita Posternak, Adámek Pravec, Adámek Kozák, Adámek Kuba, Peťa       Zahnaš,  Štěpánek Liška, Davídek Haluza a Hyňa Zavrtálek

  1. zápa

SK Louky - FK Javořina (3:7)

V prvním zápase jsme to pěkně gólově schytali. Nejdříve jsme dostali gól (0:1). Potom srovnává Adámek Pravec na 1:1. Peťa Zahnaš na 2:1. Takže jsme byli chvíli i ve vedení. Potom začaly padat góly do naší branky až na 2:6. Chybou soupeře jsme si připsali třetí gól. Nejblíže byl u toho Adámek Kozák, takže má svoji zásluhu na třetí brance. I když Nikita předvedl několik obranných zákroků, závěrem dostáváme sedmý gól.

 

  1. zápas

SK Louky - Spartak Hluk (9:8)

Ve druhém zápase jsme dokázali porazit domácího soupeře, i když ze začátku to tak nevypadalo. Nejdříve nám soupeř do branky nasázel pět gólů, ale to se nám nelíbilo a začali jsme pořádně útočit. Adámek Pravec snižuje na 1:5, potom ještě na 2:5. Třetí gól dává Štěpánek Liška, čtvrtý gól opět Adámek Pravec a Adámek Pravec ještě vyrovnává na 5:5. Opět útočí Štěpánek Liška a jeho zásluhou vedeme 6:5. Sedmým gólem odskakujeme náskokem od soupeře, který střelil Peťa Zahnaš. A Peťa Zahnaš útočí znovu a dvakrát po sobě se nám to vyplatilo a vedeme 9:6. Soupeř si to nenechal líbit a dostáváme ještě další dva góly. Vyhráli jsme, ale těsně.

 

  1. zápas

SK Louky - FC TVD Slavičín (6:5)

Ve třetím zápase jsme porazili soupeře opět těsně. Nejdříve dostáváme gól a prohráváme 0:1. Soupeř si dává vlastní gól a remízujeme. U tohoto gólu byl Hyňa Zavrtálek, tak má na něm také zásluhu. Vzápětí dostáváme dva góly po sobě a prohráváme 1:3. Peťa Zahnaš snižuje naši prohru na 2:3. Opět dostáváme dva góly po sobě a prohráváme 2:5. To už se řítí ale do útoku Arťa a snižujeme jeho gólem na 3:5. Adámek Pravec dává dva góly po sobě a srovnáváme na 5:5. Zásluhou Štěpánka Lišky jsme tento zápas vyhráli.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Veselí (7:4)

Na začátku čtvrtého zápasu jsme dostali hned tři góly po sobě a prohráváme 0:3, Útočníci se probrali a Peťa Zahnaš nasázel soupeři čtyři góly po sobě a vedeme 4:3. Adámek Pravec dává na 5:3. Ale to už se nás pokouší dohnat soupeř a dostáváme čtvrtý gól. Situaci si pojistil Adámek Kuba na 6:4. A na závěr ještě jeden gól do branky soupeře, jehož autorem je Adámek Pravec.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Slovácká Viktoria Bojkovice (12:2)

Do pátého zápasu se soupeřem z Bojkovic jsme šli s obavami. Ale nakonec se vše ukázalo v náš prospěch. Ze začátku opět prohráváme, ostatně jak je naším dobrým zvykem a to 0:2. Arťa se pokusil o střelu, ale nevyšla. A konečně padají dva góly i do branky soupeře a to šikovnýma nožkama Adámka Pravce. Vyrovnáváme tedy na 2:2. A teď to přišlo. Do branky soupeře padá jeden gól za druhým. Štěpánek Liška na 3:2, Adámek Pravec na 5:2, Adámek Kuba na 6:2, Peťa Zahnaš na 7:2, Adámek Kuba na 8:2, Peťa Zahnaš na 9:2, Adámek Kuba na 10:2, Adámek Pravec na 12:2. V předposledním zápase jsme se gólově velice namlsali.

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Pitín (8:1)

Poslední zápas jsme ukončili pěknou osmigólovou výhrou. Soupeři jsme dali šanci, alespoň na jeden gól. Ze začátku opět dostáváme do branky gól my a prohráváme 0:1. Soupeř z Pitína nám pomohl vyrovnat na 1:1. U tohoto gólu byl nejblíže Adámek Pravec. Adámek Pravec nás dostává svým dalším gólem do vedení na 3:1. Arťa na 4:1, Peťa Zahnaš na 6:1, a Adámek Kuba na 8:1. Výborně se v tomto zápase předvedli naši nováčci Adámek Kozák, Nikita a Hyňa Zavrtálek.

 

Všem dětem, rodičům, příbuzným a známým děkuji za účast. Děti si zaslouží obrovskou pochvalu, protože hrály s velkým nadšením od začátku až do konce. Po odehraných zápasech jsme nastoupili na vyhlášení a všechny děti si z celého turnaje odnesly krásné zlaté medaile a tašku plnou odměn.

 

Regina a Ondra