Školka si zahrála turnaj ve Vizovicích

V sobotu 29.4.2023 jsme byli s dětmi pozváni na turnaj fotbalových školiček do Vizovic. Celkem se zúčastnilo šest týmů a my jsme odehráli pět zápasů. Počasí bylo příznivé a zápasy proběhly na krásné travnaté ploše.

 

Sestava: Kuba Žádník (brankař), Viki Písklák, Lukášek Zimolka, Tobiášek Šimeček, Adámek Pravec, Adámek Kuba a Adámek Liška, 

Školka si zahrála turnaj ve Vizovicích
  1. zápas

SK Louky - TJ Štítná nad Vláří (5:0)

První zápas proběhl hladce se čtyřmi góly do branky soupeře. Už na začátku se dostal do šance Adámek Pravec, ale trefil brankovou tyč. Po krásné přihrávce Vikiho Pískláka na Lukáška Zimolku vedeme 1:0. Tobiášek Šimeček 2x po sobě střela na branku a 2x do brankaře. Lukášek Zimolka po nepodařené střele dává druhý gól, za chvíli opět po přihrávce Vikiho Pískláka Lukáškovi Zimolkovi vedeme už 3:0. Opět si svoji akci zopakoval Tobiášek Šimeček 2x střela po sobě a rovnou do brankaře. Viki Písklák perfektní zákrok v obraně. Adámek Pravec se dostal do střelecké šance. Čtvrtý gól dává Viki Písklák a pátý gól Lukášek Zimolka

 

  1. zápas

SK Louky - SK Vizovice (4:2)

Druhý zápas byl pestřejší na počty gólů i ze strany soupeře. První gól padá do branky soupeře zásluhou Lukáška Zimolky. Opět šance Adámka Pravce, ale brankař Adámkovi střelu vychytal. Vizovice vystřelili 2x po sobě na naši branku, ale Kuba je borec na svém místě a střely zneškodnil. Konečně se dočkal svojí příležitosti Tobiášek Šimeček a dává druhý gól do branky soupeře. To bylo radosti. Třetí gól pojišťuje Lukášek Zimolka. Adámek Kuba předvedl obranné zákroky. Náš nejmladší a nejmenší benjamínek, který je v obraně velice šikovný. V obraně pomáhá i Tobiášek Šimeček a padá čtvrtý gól, samozřejmě do branky soupeře. Autorem je Lukášek Zimolka. Pěkná akce Tobiáška Šimečka, který přešel hřiště přes několik hráčů až sám k brance soupeře a vystřelil na bránu. Kuba Žádník parádní zákrok v brance. Tobiášek Šimeček výborná obranná akce, Viki táké obranný zákrok. Ale to už se nelíbilo Vizovicím a dávají nám dva góly. první gól prošel přes naše dva hráče. Druhý byl po nepodařeném zákroku Kuby Žádníka

 

  1. zápas

SK Louky - SK Slovácká Viktoria Bojkovice (1:3)

Třetí zápas jsme prohráli, ale s tím jsme tak trochu počítali. Viki Písklák akce, Kuba Žádník zákrok z rohu, Viki zákrok, ale nic naplat, gól padá do naší branky a my prohráváme 0:1. Přece jen si to nenecháme líbit a Tobiášek Šimeček srovnává na 1:1. Soupeř z Bojkovic se pokusil vystřelit na naši branku, ale Kuba zkušeně pohlídal. Bojkovice opět předvedli perfektní akci, ale byla to branková tyč.Po nepodařených akcích ze strany soupeře, se Bojkovice svým druhým gólem do naší branky dostávají do vedení. A dávají nám i krásný třetí gól. Co dodat, vítězství tohoto zápasu jednoznačně zasloužené ze strany bojkovického soupeře.

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Sokol Březová (2:0)

Ve čtvrtém zápase jsme si popravili chuť a do branky soupeře jsme nasázeli dva góly. První gól Lukášek Zimolka, druhý gól Tobiášek Šimeček. Adámek Kuba obranný zákrok. Adámek Liška také předvedl obranné zákroky a podržel naši výhru. Několik zákroků v brance předvedl Kubík. V obraně se vyšvihl opět Viki Písklák.  O třetí gól se pokusil Adámek Pravec, ale bez úspěchu, střela přímo do brankaře. Ale to nevadí, důležité je pokusit se dát co nejvíc gólů.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Trinity Zlín (3:2)

Nadešel poslední zápas se Zlínem. Lukášek Zimolka se suverénně ujímá míče a šup do branky soupeře. Vedeme 1:0. Potom zlínský soupeř útočí na naší branku, ale gól z toho nebyl. Opět strany otáčíme my, Lukášek Zimolka střela na branku a nic. Až Viki Písklák po nádherné střele dává na 2:0. Adámek Kuba výborný obranný zákrok před naší brankou. Ale nic "na plat" jak se říká, zlínský soupeř snižuje náš gólový náskok na 2:1. Viki výborný zákrok v obraně, Kuba vychytal gólovku, Tobiášek Šimeček se dostal do šance. Adámek Liška bojuje o míč jako lev. Lukášek Zimolka přebírá míč a vedeme 3:1. Poslední gól přece jen padá do naší branky a soupeř snížil naši výhru na 3:2.

 

 

Děkujeme rodinám dětí za účast a velkou podporu. Protože bez nich by zápasy nebyly stoprocentní. Fandili jste naprosto skvěle a decibely byly opravdu znát. Po posledním zápase se děti seřadily na hřišti a všichni dostaly zlaté medaile a k tomu plno sladkostí. Turnaj byl velice povedený, odehrál se na krásném místě v okolí Vizovických vrchů, takže prostředí bylo překrásné. 

 

Regina a Ondra