Školka si zahrála turnaj v Otrokovicích

V sobotu 7.1.2023 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje školiček v Otrokovicích. Turnaj se konal na Městské sportovní hale a vše pořádal klub SK Baťov 1930. 

 

Sestava: Kuba Žádník (brankař), Christi Dobízl, Lukášek Zimolka, Adámek Pravec, Tobiášek Šimeček, Peťa Zahnaš, Adámek Liška a Metúdek Müler

Školka si zahrála turnaj v Otrokovicích
  1. zápas

SK Louky - FC AJAX Bezměrov (2:1)

První zápas jsme nečekaně vyhráli oproti jiným turnajům. Což nás mile překvapilo. První gól jsme dostali od soupeře a to byl také jediný. Lukášek Zimolka srovnal na 1:1 a Metúdek dal vítězný gól na 2:1. Děti předvedly spoustu obranných zákroků a také střely na branku soupeře.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Baťov 1930 (5:2)

Lukášek Zimolka 2 góly po sobě (2:0). Na 3:0 zvyšuje Adámek Pravec. Prostor dostal také soupeř z Baťova, který krásnou střelou snižuje náš náskok na 3:1. Tobiášek Šimeček 4:1, Lukášek Zimolka 5:1. A poslední branka v tomto zápase padla na naši stranu. Celokvý výsledek 5:2

 

  1. zápas

SK Louky - SK Jaroslavice (4:2)

Lukášek Zimolka 1:0 z penalty, Adámek Pravec 2:0, soupeř snižuje na 2:1, Lukášek Zimolka 2:1, opět soupeř na 3:2. Poslední gól byl nádherný, kdy Adámek Pravec hlavičkoval, míč přeskočil soupeře a padl přímo do brány. Bohužel rozhodčí gól neuznal, neboť si myslel, že to bylo rukou, ale nebylo. Vše máme na záznamu natočeno. Neskutečný Adámkův gól hlavičkou.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Žlutava (5:0) Ve čtvrtém zápase jsme se namlsali, protože to jsme tušili, co nás čeká v posledním závěrečném zápase, kdy soupeř měl několik dětí i o dvě hlavy větší, než naše děti. Lukášek Zimolka čtyři góly (4:0). Soupeře jsme k ničemu nepustili, hlavně díky Kubovi Žádníkovi, který chytal naprosto skvěle. Pátý gól byl vlastní.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Mladcová  (2:4)

Do posledního zápasu jsme šli s určitými obavami, ale dopadlo to pro nás naprosto neočekávaně. naštěstí jsme inkasovali jen čtyři góly. Píši naštěstí, protože mladcová ostatní týmy úplně převálcovala dvouciferným vítězstvím. Nejdříve jsme od soupeře dostali dva góly, Potom Lukášek Zimolka snižuje na 1:2 a na 2:2 srovnává. Potom ale od soupeře dostáváme dva góly, což nám ale nevadilo. 

 

Závěr: Kluci předvedli spoustu obranných zákroků, střel na bránu a také spoustu pěkných přihrávek mezi s sebou. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu.

 

Turnaj byl celkově vydařený. Děti si výborně zahrály a také byly všechny odměněny zlatými medailemi, sladkostmi a pohárem do každého týmu. Všem moc děkujeme za účast. Byli jste skvělí a těšíme se na další turnaj.

 

Regina a Ondra