ŠKOLKA si zahrála turnaj v Hluku.

V sobotu 1.7.2023 jsme dostali pozvánku na fotbalový turnaj školiček do Hluku. I když začaly prázdniny, zájem o turnaj byl obrovský, proto jsem děti přihlásila. Turnaj se konal na Městském stadionu v Hluku a celkem se sešlo 20 týmů, mezi nimi i několik týmů ze Slovenska. Účast byla tedy velká. Jednotlivé zápasy se odehrály na pěti hřištích, každý s každým. Celkem jsme odehráli 5 zápasů. Ale správně mělo být 6 zápasů. Jenomže se nedostavil jeden tým, a to tým z Bojkovic. Hrálo se systémem 3+0, tedy bez brankaře.

Sestava: Kuba Žádník, Viki Pisklák, Lukášek Zimolka, Tobiášek Šimeček, Adámek Liška, Christi Dobízl, Mety Müller, Adámek Pravec a Adámek Kuba

ŠKOLKA si zahrála turnaj v Hluku.
  1. zápas

SK Louky - ŠK MODROVÁ (4:7)

V prvním zápase jsme se sešli s týmem ze Slovenska. byli to velice statní a urostlí fotbalisté, až se nám nechtělo věřit, že patří do fotbalové školičky. Úplně s přehledem by zapadli do starší přípravky. nejdříve jsme prohrával 0:3, ale potom jsme se rozjeli. a začali jsme snižovat náskok soupeře. Viki (1:3), Viki (2:3). Srovnává Kuba Žádník na 3:3. Dále soupeř odskočil o jeden gól. Zásluhou Tobiáška Šimečka srovnáváme na 4:4. Následně soupeř sází góly do naší branky až na 4:7. Několik výborných akcí v obraně předvedl Adámek Pravec, i Mety Müller, Adámek Liška se pokusil 2x po sobě vystřelit, Christi dokázal, že má fotbal v noze a vystřelil. 

 

  1. zápas

SK Louky - FC Fryšták (8:5)

Ve druhém zápase jsme dokázali svoji sílu. Hned v úvodu vystřelil Kuba Žádník, ale na 1:0 dává Viki. Adámek Kuba několik výborných obranných zákroků. Soupeř srovnává na 1:1. Ale to už vyráží ku předu Kuba Žádník a vedeme 2:1. pěkná kombinace s přihrávkami Lukáška Zimolky a Christiho Dobízla. Lukášek vystřelil, ale gól nepadl. Střelou Christiho Dobízla vedeme 3:1. Opět Adámek Pravec výborná obrana. Christi se opět pokouší vystřelit. Ale to už se fotbalové štěstí od nás odvrací a soupeř nám dává tři góly po sobě a prohráváme 3:4. ovšem Adámek Liška zatnul zuby a srovnává na 4:4. Tobiášek Šimeček na 5:4, takže dílky němu vedeme alespoň o jeden gól. Adámek Liška dává v tomto zápase svůj druhý gól a vedeme 6:4. Na 7:4 Tobiášek Šimeček a a na 8:4 rovněž Tobiášek Šimeček. Viki se osvědčil nejen v útoku, alel i v obraně. Nakonec zakončuje gólovou aktivitu soupeř a snižuje náš náskok výhry na 8:5

 

  1. zápas

SK Louky - Fotbalový klub Kordárna Velká nad Veličkou (6:3)

Začátek třetího zápasu se otočil ve prospěch soupeře. Dostali jsme dva góly po sobě. To už ale vystartoval vpřed Adámek Pravec a snižuje naši prohru na 1:2. Do očí diváků se konečně dostal Lukášek Zimolka, který dává gól a my remízujeme 2:2. Opět dostáváme gól od soupeře a prohráváme 2:3. To se ale nelíbí Tobiáškovi Šimečkovi a dává dva góly po sobě, takže vedeme 4:3. Tobiášek Šimeček se pokouší o hattrick, ale bohužel mu nevyšel, balón se odrazil o tyč fotbalové branky. Co se nepodařilo Tobiáškovi, podařilo se Adámkovi Liškovi a od soupeře odskakujeme o dva góly, na 5:3. Přece jen jsme se dočkali a Tobiášek Šimeček završil zápas hattrickem a dává v tomto zápase do branky soupeře svůj třetí gól.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Veselí nad Moravou (6:5)

Po krátké polední pauze jsme se opět vrhli do boje. Rozfrčeli jsme se střelami takzvaně "naprázdno". Viki střela a nic. Kuba Žádník střela a nic. Adámek Kuba 3x neuvěřitelný zákrok v brance. Kuba Žádník sám na branku. Opět zákrok Adámka Kuby. Zřejmě dobře poobědval, protože se dostal do neuvěřitelné formy. Přesto všechno to nebylo nic platné a inkasujeme gól. To jsme ale nemohli tak nechat a Lukášek Zimolka vyrovnává na 1:1 a dalším jeho gólem vedeme 2:1 a Lukášek si šel pro hattrick na 3:1. Soupeř se ale nechtěl smířit s tím, že prohrává a dává druhý gól tohoto zápasu. Ovšem Lukášek Zimolka si řekl, že hattrick je málo a dává čvrtý gól tohoto zápasu. Opět se štěstí otáčí ve prospěch soupeře a my dostáváme tři góly po sobě a prohráváme 4:5. Naštěstí běží do útoku Adámek Liška a remizujeme 5:5. Přece jsme tento zápas nemohli zakončit remízou. Vedení na 6:5 se ujal Lukášek Zimolka a tak to také zůstalo.

 

  1. zápas

SK Louky - FK Javořina (7:1)

V posledním zápase jsme nabrali neuvěřitelnou sílu. Kuba Žádník hned tři góly po sobě, krásný hattrick 3:0. Na 4:0 Lukášek Zimolka. Perfektní akce Adámka Pravce a Christiho Dobízla, kdy Christi se dostal do pěkné šance. Fotbalová strana se trochu otočila a my dostáváme naštěstí jen jeden gól ze strany soupeře. A třikrát po sobě hattrick Tobiáška Šimečka na 7:1. Samé hattricky padaly :-). 

 

Atmosféra v Hluky byla naprosto úžasná. Občerstvení po celou dobu pro všechny bylo zajištěno zdarma pitným režimem, ovocem a zeleninou (jablka, hrozny, melouny a voda z barelů). Kupodivu melounů se spořádalo nejvíc. Všechny děti dostaly krásné zlaté medaile. Vždyť si je také plně zasloužily. Moc děkujeme rodičům a rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří nás podpořili. Bylo to fantastické. Prostředí krásné, počasí letní, co víc jsme si mohli přát.

 

Přejeme všem krásné prázdniny

Regina a Ondra