ŠKOLKA si zahrála turnaj v Bojkovicích

V sobotu 16.3.2024 jsem se s dětmi ze školičky zúčastnili halového turnaje v Bojkovicích. Turnaj se konal ve sportovní hale Zdeňka ogrodníka a celkem se přihlásilo 10 týmů:

SK Slovácká Viktoria Bojkovice se dvěma týmy, TJ Pitín, TJ Vlčnov, FK Luhačovice, Spartak Hluk, TJ Sokol Kněžpole, FC Brumov, FC Zlín a samozřejmě my SK Louky.

Hrálo se systémem 4+1, hrací doba jednoho zápasu 15 min. Začátek turnaje byl stanoven na 8:30 hod.

ŠKOLKA si zahrála turnaj v Bojkovicích

Sestava: Robinek Schicker (brankař), Arťa Vasylniak, Adámek Kuba, Davídek Haluza, Štěpánek Liška, Adámek Kozák, Hyňa Zavrtálek, a naše fotbalové princezny Petruška Kadlecová a Viki Juříková

 

  1. zápas

SK Louky - SK Slovácká Viktoria bojkovice žlutí (1:1)

V první zápase jsme urvali remízu. Nejdříve probíhaly nějaké akce na branku soupeře. Pokusil se Arťa, Adámek Kuba šel na střelu, Arťa s Adámkem Kubou vytvořili perfektní akci, kdy Arťa přihrával Adámkovi Kubovi. Gól padl až potom, co šel sám na branku Štěpánek liška a vedli jsme 1:0. Robinek nás několikrát v brance hodně podržel, Hyňa obranný zákrok. Štěpánek Liška měl takovou radost z gólu, že se pokusil o další střelu. Následně ale útočí soupeř a střela naštěstí jen do tyče branky. Adámek Kuba střela z dálky, Arťa střílel na branku. Závěrem zápasu probíhá útok na naši branku a soupeř z Bojkovic srovnává na 1:1.

 

  1. zápas

SK Louky - Spartak Hluk (0:3)

Ve druhém zápase jsme si to pěkně slízli. Dostali jsme tři góly, ale ani jeden jsme nedali. Arťa se dostal do šance, Robinek zákrok, Adámek Kuba střela na branku. Viki zkušeně předvedla akci s našim brankařem Robinkem, tzv. "malá dom". Robinek několikrát chytil míč. Štěpánek střela na branku. Davídek obranný zákrok. Hyňa dobrá akce s míčem, Robinek perfektní zákrok nohou, Arťa po sobě dvakrát sám na branku,  Ale už gól už jsme nedokázali dát.

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Vlčnov (2:0)

Arťa dává ve třetím zápase svůj první gól a vedeme 1:0. Adámek Kuba se ukázal jako veliký bojovník. Robinek zákrok v brance. Davídek Haluza obranný zákrok. Na 2:0 zvyšuje Arťa.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Brumov (3:1)

Ve čtvrtém zápase hned na začátku předvedli pěknou gólovou akci Arťa s Adámkem Kubou. Po přihrávce Arti střílí Adámek Kuba gól do branky soupeře a vedeme 1:0. Soupeř si to však nenechá líbit a srovnává na 1:1. To už se ale rozběhl Arťa a dává krásný gól z dálky. Jeho zásluhou jsme se opět dostali do vedení na stav 2:1. Adámek Kuba se dostal svojí střelou do šance, ale neproměnil. Arťa dvakrát po sobě střela na branku. Na 3:1 jsme zvýšili výhru po akci Davídka Haluzy. Děti ještě předvedly pestrý zbytek zápas, ale výsledek již zůstal bez dalšího gólu.

 

Po ukončení zápasů hlavní skupiny jsme byli rozlosováni do dalšího kola s týmem z Luhačovic a to byl poslední náš zápas krásného sobotního dne 

v Bojkovicích.

 

  1. zápas

SK Louky - FK Luhačovice (1:0)

Poslední zápas byl velice napínavý a dramatický. Petruška bojovala jako lvice, dostala se několikrát k míči. Robinek zákroky v brance. Arťa byl důrazný. Sám střílel na branku, ale odnesla to jen tyč branky. Viki předvedla krásnou střelu. Adámek Kuba fantastická obrana. Adámek kozák navýšil tempo zápasu. Už jsme si mysleli, že se nedočkáme gólu a po Arťově střele jsem se dostali do vedení na 1:0. Soupeř začal útočit a Robinek opět několik zákroků v brance. Hyňa výborná obrana. Štěpánek Liška břevno. Arťa opět střela na branku. Davídek s Hyňou podrželi perfektně obranu. Adámek Kuba se ještě pokusil střelu na branku a závěrem náš útočník Arťa se ukázal skvěle i v obraně.

 

Naše děti předvedly skvělé zápasy. některé byly dost napínavé. Hlavně ten poslední, ve kterém padl jen jediný gól a udržet výhru bylo dost těžké. Po ukončení zápasů proběhlo slavnostní vyhlášení. Všechny děti dostaly zlaté medaile a tašku plnou sladkostí.

Všem rodičům a rodinným příslušníkům mockrát děkujeme za skvělou atmosféru v Bojkovicích. Všichni jsme si užili skvělou zábavu. Ostatně, jak jinak :-)

 

Těšíme se opět na vás při dalším turnaji

Regina a Ondra