Školka na turnaji v Bojkovicích

V neděli 26.5.2024 jsme se zúčastnili turnaje benjamínků v Bojkovicích, který nesl název Astona CUP. Turnaj se konal v areálu Slovácké Viktorie. Poprvé jsme odehráli zápasy v Bojkovicích venku, na travnatém hřišti, které bylo velice dobře upravené. Počasí bylo naprosto úžasné, Sluníčko svítilo, chvílemi až moc. 

Školka na turnaji v Bojkovicích

Hvězdná sestava: 

Robinek Schicker (brankař), Arťa Vasylniak, Adámek Pavec, Adámek Kuba, Peťa Zahnaš, Petruška Kadlecová, Lukášek Genčúr, Štěpánek Liška a Deny Mock

 

  1. zápas

SK Louky - FC Brumov (6:1)

Už v prvním zápase jsme to gólově rozjeli naplno.

Adámek Pravec (1:0), Adámek Pravec (2:0), soupeř snižuje 2:1, Peťa Zahnaš (3:1), Peťa Zahnaš (4:1), Adámek Kuba (5:1), Lukášek Genčúr (6:1)

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Pitín (4:1)

Adámek Pravec (1:0), Adámek Pravec (2:0), Adámek Pravec (3:0), soupeř snižuje na 3:1, Adámek Kuba (4:1)

 

  1. zápas 

SK Louky - SK SV Bojkovice žlutí (1:0)

Zápas s Bojkovicemi je vždy hodně náročný. Padl pouze jeden jediný gól, který střelil do branky soupeře náš Arťa

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Nedašov (8:0)

Ve čtvrtém zápase si diváci přišli na své. Gólově se jen hemžilo, ale pouze do branky soupeře. Adámek Pravec (1:0), Adámek Pravec (2:0), Lukášek Genčúr (3:0), Adámek Kuba (4:0), Lukášek Genčúr (5:0), Adámek Kuba (6:0), Lukášek Genčúr (7:0), Peťa Zahnaš (8:0)

 

  1. zápas

SK Louky - SK SV Bojkovice červení (9:1)

V pátém zápase si děti řekly, že nám předvedou opět gólovou šou. První gól tohoto zápasu padá do naší branky a prohráváme 0:1. To nám ovšem nevadí, protože jsme už soupeři nedovolili do konce tohoto zápasu dát žádný gól. Za to my jsme to tam začali pěkně sypat. Začíná padat jeden gól za druhým. Adámek Pravec srovnává na 1:1, Adámek pravec (2:1), Štěpánek Liška (3:1), Adámek Pravec (4:1), Arťa (5:1), Peťa Zahnaš (5:1), Adámek Kuba (7:1), Peťa Zahnaš (8:1), Adámek Kuba (9:1). Proběhlo ještě několik střel z naší strany, ale devět gólů přece není k zahození, no ne?

 

  1. zápas

SK Louky - FC TVD Slavičín (6:0)

V šestém zápase, kdy už nám postupně docházely síly, jsme udržely v naší brance nulu. To, co předváděl Robinek v brance, bylo neskutečné. Spoustu skvělých zákroků. Adámek Pravec se ujímá vedení (1:0), Arťa perfekní gól (2:0), Adámek Pravec (3:0), Lukášek Genčúr (4:0), Peťa Zahnaš (5:0), Adámek Kuba (6:0).

 

  1. zápas

SK Louky - SK Vizovice (4:3)

Poslední zápas byl velice náročný a se soupeřem hodně vyrovnaný, co se týká výkonu. Už ze začátku jdeme do vedení. Adámek pravec (1:0, Adámek Pravec (2:0), Arťa fantasticky vystřelil na branku (3:0), a konečně se dočkala i naše fotbalistka Petruška, která zvyšuje vedení na (4:0. Po čtvrtém gólu jak se zdá, jsme asi usnuli na vavřínech. Soupeř snižuje náš náskok postupně třemi góly. Naštěstí jsme díky obraně a hlavně díky Robinkovi výhru udrželi. Robinek se rozhodl udržet výhru za každou cenu a nepustit už ani jeden gól.

 

V Bojkovicích děti předvedly neskutečné výkony. Ze sedmi zápasů jsme ani jeden neprohráli. Všechny děti hrály naprosto skvěle, ať už v obraně nebo v útoku. Rodiče fandili jako o závod. Všem moc děkujeme za účast a skvělou atmosféru na turnaji. Zázemí v Bojkovicích je perfektní. 

Turnaj byl zakončen slavnostním vyhlášením, kde si všechny děti převzaly zlaté medaile a tašku plnou dobrot.

 

Regina a Ondra