ŠKOLKA na Novoročním turnaji V Otrokovicích - FOTO

V sobotu 6.1.2024 jsme se s dětmi zúčastnili fotbalového turnaje školiček, který pořádal klub SK Baťov 1930. Turnaje se celkem zúčastnilo 6 týmů:

SK Baťov 1930, SK Louky, FK Mladcová, FC Ajax Bezměrov, SK Jaroslavice a FC Zlín.

 

Sestava: Robinek Schicker (brankař), Viki Juříková, Petruška Kadlecová, Arťa Vasylniak, Nikita Posternak, Adámek Pravec, Adámek Kuba, Peťa Zahnaš a Štěpánek Liška.

ŠKOLKA na Novoročním turnaji V Otrokovicích - FOTO
  1. zápas

SK Louky - FC Ajax Bezměrov (1:0)

První zápas plný přihrávek, střeleckých útoků, obranných zákroků, zákroků v bráně, ale jen jeden gól do branky soupeře od Peti Zahnaše.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Baťov 1930 (3:4)

Soupeř nám hned ze začátku dává první gól a my prohráváme 0:1. Robinek předvedl vzápětí několik obranných zákroků. A opět soupeř dává druhý gól do naší branky. Karty se otočily v náš prospěch a Peťa Zahnaš snižuje náskok soupeře na 1:2. Ovšem soupeř si nenechá nic líbit a dostáváme od něj třetí gól. Opět bodujeme my tentokrát zásluhou Adámka Pravce na 2:3. Robinek opět několik zákroků v brance. Díky Adámku Pravcovi po krásné přihrávce Arti srovnáváme na 3:3. Poslední gól padá do naší brány a prohráváme jen těsně o jeden gól.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Jaroslavice (10:0)

Ve třetím zápase jsme se gólově pěkně namlsali. Štěpánek liška 1:0, Adámek Pravec 4:0. Peťa Zahnaš 6:0, Arťa 7:0 (konečně se dočkal po tolika střelách, šikovný chlapec), Peťa Zahnaš 8:0, Adámek Kuba 9:0 a desátý gól střílí Adámek Pravec. O střelu na branku soupeře se pokusila i Viki, Nikita přihrával na gól Peťovi Zahnašovi. V tomto zápase si náš brankař Robinek mohl konečně odpočinout, protože mu stačil pouze jeden zákrok v brance. Adámek Pravec krásná střela, ale byla to tyč. Adámek Kuba obranný zákrok.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Zlín (5:1)

V úvodu utkání se projevil svou střelou Adámek Pravec a vedeme 1:0. Adámek Kuba výborný obranný zákrok a následně dává gól do branky soupeře na 2:0. Soupeř se pokusil vystřelit, ale naštěstí jen tyč. Robinek opět několik zákroků v brance. Vždyť po takovém odpočinku z minulého zápasu byl plný sil. Soupeř opět tyč. Adámek Kuba předvedl výbornou akci. Adámek Pravec střela, ale nic z toho, brankař vykopl míč nohou. Arťa výborný zákrok v obraně. Přesto všechno dostáváme gól a soupeř snižuje náš náskok na 2:1. Potom nabíhá Adámek Pravec, který to tak nemohl nechat a jeho zásluhou vedeme 3:1. Peťa Zahnaš střela na branku, ale gól nepadl. Pokouší se tedy o střelbu podruhé, která nakonec vyšla na 4:1. Závěrem padá opět gól do branky soupeře. O poslední gól tohoto zápasu se zasloužil Peťa Zahnaš. 

 

  1. zápas

SK Louky - FK Mladcová (3:4)

Do posledního zápasu jsme nastoupili s těžkým soupeřem. První gól padá do naší branky. Následně srovnává Adámek Pravec na 1:1. Opět boduje soupeř a dostáváme od něj dva góly. Adámek Pravec naši prohru snižuje na 2:3. Ovšem soupeř to nevzdává a dostáváme od něj čtvrtý gól. Robinek zákrok v brance. Adámek Pravec několikrát střela na branku soupeře. Poslední gól zásluhou Adámka Pravce a Peti Zahnaše. Prohru jsme snížili o jeden gól, což je velice dobré s takovým soupeřem.

 

Všem zúčastněným, rodinným příslušníkům, kamarádům a známým, děkujeme za účast. Náš tým si zaslouží obrovskou pochvalu. Zápasy byly pestré, takže se bylo na co dívat. Závěrem turnaje proběhlo vyhlašování bez výsledků a všechny děti zaslouženě dostaly zlaté medaile a další odměny.

Těšíme se opět na další turnaj.

 

Regina a Ondra