Naší nejmenší se představili na turnaji-Banjamin Cup 2023

V neděli 19.3.2023 jsme se s zúčastnili fotbalového turnaje školiček v Bojkovicích. Turnaj se konal ve sportovní hale. Zahájení bylo tentokrát stanoveno na 13:30 hod. Takže jsme všichni dojeli po obědě, pěkně s plnými bříšky. Celkem se proti sobě postavilo devět mančaftů. Hrací doba jednoho zápasu 12 minut. Počet hráčů v poli 4+1. Turnaj pořádal fotbalový klub SK Slovácká Viktoria Bojkovice

 

Sestava: Kuba Žádník (brankař), Vikouš Písklák, Adámek Liška, Tobik Šimeček, Adámek Kuba, Peťa Zahnaš, Christi Dobízl, Adámek Pravec a Lukášek Zimolka

Naší nejmenší se představili na turnaji-Banjamin Cup 2023
  1. zápas

SK Louky - SK Vizovice (1:0)

V první zápase padl jen jeden jediný gól a to od Lukáška Zimolky. Musím připomenout pěknou akci Vikiho s Tobiáškem. Viki přihrál Tobiáškovi, ten vystřelil, ale gól nepadl. Nevadí. Jeden gól zatím stačí.

 

  1. zápas

SK Louky - Fotbalová akademie TJ Vlčnov (2:2)

Druhý zápas skončil remízou, což bylo spravedlivé. Důležité je, že jsme neprohráli. První gól padl do brány soupeře od Vikiho. Následuje druhý Tobiáškův gól. Vedeme 2:0, ale i po zákrocích našeho brankáře Kubíka dostáváme dva góly. Adámek Pravec nás podržel v obraně. Soupeř se ještě pokouší vystřelit, ale naštěstí tyč. Viki se pokusil zvrátit stav utkání, ale nic naplat, remíza.

 

  1. zápas

SK Louky - FC TVD Slavičín (3:2)

Ve třetím zápase se nám rozjel Lukášek Zimolka. Po dvou nepovedených střelách, zajistil třetí střelou na branku soupeřegól a vedeme 1:0. Peťa Zahnaš vystřelil parádně na branku, ale gól nepadl, což si většina mylně myslela a také přesvědčovala o svojí pravdě. Střela padla až za branku bokem. Peťa některé trochu svým výkonem ošálil. Ale někteří z nás se rozhodně zmást nenechali. Potom se fotbalové štěstí trochu otočilo a soupeř srovnává na 1:1. To si ale nenechal líbit Adámek Pravec a vedeme 2:1. Soupeř opět srovnává na 2:2. Ale Lukášek se rozhodl, že to tak nenechá a třetí zápas jsme jeho zásluhou vyhráli.

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Pitín (2:0)

Ve čtvrtém zápase měl soupeř převahu holčiček, které byly moc šikovné. Viki krásná akce, ale gól z toho ještě nebyl. Lukášek střela na branku a vedeme 1:0. Adámek Kuba perfektně vystřelil, ale do škoda, tyč branky. Nakonec naši výhru ještě pojistil Viki svým gólem do branky soupeře na 2:0

 

  1. zápas

SK Louky - SK Bylnice (2:1)

V pátém zápase jsme se trochu rozjeli naprázdno. Kuba perfektní akce v brance. Viki sám na brankaře, ale střela byla příliš vysoká. Peťa Zahnaš nám předvedl svoji bojovnost. Jako lev. Do šance se dostal Adámek Pravec, ale to už se rozjel Christi a vedeme 1:0. Velice mile nás překvapil Adámek Liška, který nám pojistil vítězství na 2:1. V tomto zápase se ukázala šikovnost našich menších fotbalistů. Nakonec dostáváme gól a soupeř naši výhru snížil naštěstí jen o jeden gól.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Slovácká Viktoria Bojkovice (2:1)

Zápas pro nás velice náročný, po zkušenostech z loňského roku. Ale nedali jsme se. Kuba několik supr zákroků v brance. Lukášek Zimolka na 1:0. Soupeř samozřejmě vyrovnává na 1:1. Výhru tohoto zápasu nám zajistil Tobiášek na 2:1. V šestém zápase se nám zranil brankař Kuba a branku jsme látali jak se jen dalo. Podržel nás v ní hlavně Adámek Pravec.

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Sokol Nevšová (1:2)

V předposledním zápase jsme poprvé prohráli. Bohužel jsme k vůli zranění kolene museli vyměnit brankáře. Do naší branky se suverénně od začátku zápasu postavil Viki a ještě k tomu bez rukavic. Kubíček už do naší branky, i po silném přemlouvání, nenastoupil. Zápas byl po celou dobu napínavý. Nejdříve jsme dostali gól od soupeře. Potom srovnává Lukášek Zimolka na 1:1. Viki předvedl výborné zákroky. Peťa Zahnaš s pomocí Adámka Pravce předvedli obranné akce. Ale na výhru nám to nestačilo. Poslední gól tohoto zápasu padl přece jen do naší branky. Viki celý zápas odchytal výborně, i když jsme ho nakonec prohráli.

 

  1. zápas

SK Louky - TJ Štítná nad Vláří (5:1)

V posledním zápase nedělního turnaje jsme se góly namlsali. Do branky šel pro změnu Christi a Viki se opět vrátil do hracího pole.Lukášek 1:0, Lukášek 2:0, Vlastní gól soupeře nám pomohl zvýšit náskok na 3:0. Soupeři se ovšem nelíbila naše hra a tak padl střela do naší branky na 3:1. Lukášek Zimolka na 4:1. Poslední gól zakončil Viki na 5:1. Christi předvedl výborné zákroky v brance. Naše výměnná taktika hráčů nezklamala.

 

Po skončení všech zápasů proběhlo vyhlášení. všechny děti dostaly zlaté medaile, které si právem zasloužily a tašku sladkostí.

 

Jsem neskutečně ráda za výkony našich hráčů. Po srovnání s loňským rokem tady v Bojkovicích neuvěřitelný pokrok a zlepšení. Obrovská pochvala dětem, obdiv k rodičům, babičkám, dědečkům a ostatním fanouškům za účast a velkou podporu na turnaji. Vždy bez vás by to ani nešlo. 

Těšíme se na další turnaj.

 

Regina a Ondra