Mladší žáci bez bodů: SK Louky-Jarcová/Jablůnka 0 : 1 (0:1)

V dalším domácím utkání jsme se neprosadili střelecky a prohráli jedinou brankou z prvního poločasu.

Mladší žáci  bez bodů: SK Louky-Jarcová/Jablůnka 0 : 1 (0:1)

Naši mladší žáci se trápí především střelecky a to se plně projevilo v domácím zápase proti soupeři ze středu tabulky. Hosté byli po celý první poločas aktivnější a nepouštěli naše hráče do zakončení. Sami pak hrozili z rychlích protiútoků, ale dobře chytající R.Staněk držel čisté konto. Hosté se lépe pohybovali a po jednom z rohů se ujali vedení, když zametli míč do sítě po nedůrazu naší obrany.

Druhý poločas jsme zlepšili pohyb po hřišti hra se vyrovnala, ale nedokázali jsme se prosadit střelecky. Hosté pozorně bránili a nepouštili nás do žádné brankové příležitosti. Jedinou větší příležitost k vyrovnání zazdil A. Polepil , který napalil míč z voleje nad. A tak si hosté odvezli tři body za výhru 1:0. Přiznejme si, že zcela po zásluze.