Ludkovice : Louky 4:0 (2:0)

Ludkovice: Louky 4:0(2:0)

V příjemném prostředí jsme chtěli zapomenout na minulou domácí prohru s Jaroslavicemi a získat první jarní body. Bohužel absence 6 hráčů základu a další marodka nám aktuálně dává výzvy, které nedokážeme přijmout a zvládnout. Začátek jara si zřejmě budeme muset protrpět. A přesně tak by se dal popsat náš výkon v Ludkovicích. Museli jsme si ho protrpět.
Domácí na malém hřišti hráli svůj fotbal nakopávaných míčů, s kterým jsme si během celého zápasu nedokázali poradit. Naopak naše opatrné náznaky kombinace byly pomalé a naivní. Navíc jsme prohrávali takřka všechny souboje. Určitě nám nepomohl benevolentní metr pana rozhodčího, ale zásadní bylo, že domácí chtěli 3 body a my jsme si přišli zahrát něco jako „fotbálek“.
Každý nákop, roh, aut blízko 16ky byl pro nás problémový, protože jsme prohrávali osobní souboje. Z jednoho takového po autu přišel centr na zadní tyč a bylo to 1:0 pro domácí. Ti se uklidnili a hráli pořád to stejné. Naši tragikomickou hru dokreslil druhý gól, kdy jsme nebyli schopni ani na 3x dostal míč ze 16ky a dali si takřka vlastní gól.
Ke konci poločasu jsme ještě přežili několik závarů a jednou nás zachránila tyč. Do šaten jsme tedy šli s nepříznivým výsledkem, ale pořád ještě výsledkem, z kterým se něco dalo dělat. O poločase jsme museli střídat nováčka v sestavě Adama Tomčala, který nastoupil poprvé a i přes horečku vydržel celý jeden poločas.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním, že se pokusíme s výsledkem a hlavně naší hrou něco udělat. To nám bohužel vydrželo do 55 min., kdy  došlo k nedorozumění mezi stopery a  útočník domácích přihrávkou  před prázdnou bránu nepohrdl - 3:0. V tu chvíli bylo jasné, že ze zápasem už toho moc neuděláme. Navíc v 64 minutě dostal Robert Kadlík druhou žlutou kartu a tak se zápas jen dohrával. Domácí ještě po zbytečné ztrátě u rohového praporku upravili na konečných 4:0.

Jaro jsme nezačali vůbec dobře, nicméně to ani podzim. Pokud chceme aby se historie opakovala budeme se muset poctivě připravit na další zápas. Máme na to 14 dní a já věřím, že to zvládneme.