Louky „B”- Pohořelice 3:3 (2:2)

Louky - Pohořelice 3:3

V dnešním zápase jsme přivítali sousedy v tabulce Pohořelice. Sestava byla namixována z hráčů, kteří museli hrát celý zápas za Áčko v sobotu , stabilní hráče B týmu a dorostence, kdy 2 si odbyli premiéru.

Začátek utkání byl v naší režii, hráli jsme většinou po zemi a pouze čekali, kdy se trefíme. A góly opravdu přicházeli a v 18 minutě jsme vedli 2:0 a každý čekal, že budeme přidávat další góly. Jenže ouha. Zahodili jsem nějaké šance a opět zapomněli, že jsme o hodně menší a  lehčí než soupeř a začali opět hrát fotbal, který neumíme - nákopy na útočníky.

To se ale začalo líbit hostům, kteří většinu vzdušných soubojů, světe div se, vyhrávali a dostali se tak zpět do zápasu. No a pak to přišlo. 39. a 43. minuta 2 hloupé góly a bylo srovnáno. A to jsme ještě mohli dostat gól do šatny.

Musím uznat, že nevyhrát takový poločas je opravdu umění a taky jsem za to kluky o přestávce „pochválil“.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme vyhrát a zase začít hra fotbal, ale nebylo to úplně ono. To ovšem neznamená, že bychom neměli gólové šance. Nicméně se neustále držíme systému, že musí být minimálně 3-4 tutovky, abychom dali gól. Ten nakonec přišel v 82 minutě a my mohli v klidu dohrát zápas. Jenže dnes jsme prostě vyhrát nechtěli a tak za 4 minuty jsme po hloupém faulu  a hloupém bránění standardní situace opět inkasovali a bylo to 3:3.

Nakonec jsme mohli zápas dokonce prohrát, kdy v 90 minutě soupeř neproměnil velmi slibnou šanci, ale asi i hosté si řekl, že to by už bylo moc…

Zápas se mi hodnotí těžce, protože tam byli pasáže, které byli dobré, ale dokážeme si je pokazit velmi lacinými góly a hluchými pasážemi. Doufám, že je to dáno nezkušeností a mládím, nicméně hráči, kteří chtějí hrát za A tým by se měli z toho poučit, aby příště takový zápas zvládli.