Louky „B" - Vizovice 4:1 (1:1)

V sobotu jsme přivítali celek Vizovic, který měl v tabulce o pár bodíků více, ale hlavně v minulém utkání pohodlně porazil Doubravy s kterými jsme se my doma zbytečně trápili.
Trápení ovšem není slovo, které bych měl použít pro náš výkon. Ten byl snad nejlepší v sezóně, kdy jsme hlavně běžecky celý zápas odjezdili a velkou část jsme i předváděli fotbal, který diváky musel bavit. K celkové úrovni utkání přispěli i Vizovice, které vůbec nehráli špatně a navíc dokonce šli brzy do vedení, kdy jejich nejlepší hráč Fusek potrestal naše malé zaváhání a překonal střelo do proti pohybu našeho zkušeného gólmana Rendu Valeriána.
Nicméně my jsme si dnes vytvářeli velké množství šancí, které k naší škodě povětšinou zakončoval David Winter. Ten se drží  pravidla jeden gól na pět tutovek, snad proto aby nemusel hrát za A tým ;-), a tak jsme čekali pouze na to, kdy to přijde. A přišlo. Snad z nejtěžší pozice, kterou David měl, kdy krásnou hlavičkou do šibenice zakončoval nejhezčí akci utkání. Poločas tak skončil sice pouze 1:1, ale diváci se měli určitě na co dívat.
Druhý poločas už nebyl tak „pěkný“, ale byl v naší režii a to jsme nakonec stvrdili 3mi góly. Pravda gólman soupeře taky nebyl úplně nejjistější a trochu nám to usnadnil, ale to bylo jedno, protože to co si já zapamatuji bude výborný týmový výkon, za který jsme si 3 body určitě zasloužili a určitě zvedli náladu i všem divákům.