Louky B 2:1 Tečovice B

11. kolo B-tým

branky: 10. Hercik, 51. Winter - 38. Jehlička

sestava: Šeliga - Vyoral M., Caudr, Nezval, Kadlík J. - Běhula, Landt, Burša, Svozil - Hercik, Janota
střídali: Šták, Winter, Novák, Welyt

Souboj bývalého trenéra Maloty vs současného trenéra Kuny byl k vidění v sobotu v Loukách.
Náš B-tým byl konečně v optimálnějším složení a podle toho hra i vypadala. V prvním poločase zatáhl v 10. minutě Janota míč do vápna, našel před prázdnou Hercika, který otevřel skóre - 1:0. Bohužel další šance Janoty, Hercika, Buršy a Caudra zůstaly nevyužity a tak se ve 38. minutě hosté radovali z vyrovnání, když byl ve vápně faulován tečovický hráč Šeligou a Jehlička pokutový kop proměnil - 1:1.
Do konce prvního dějství mohl strhnout vedení na stranu Louk Janota, ale neuspěl.
Ve druhé půli se velmi brzy prosadil Winter bombou pod víko - 2:1, bohužel další branku, která by znamenala pojistku, jsme nepřidali, v dobrých příležitostech byli vychytáni Burša i Janota.
Hostům se nedá upřít snaha s výsledkem něco udělat, nicméně hru rozkouskovali neustálými komentáři na adresu mladých rozhodčích. Postupem času se tedy přiostřovalo, z čehož pramenily i žluté karty, ale další branka již nepadla, hosté to zkoušeli převážně z větší vzdálenosti nepřesně a u nás měl poslední šanci Šták, který se dostal do vápna, ale nezakončil přesně.
Po zápase nebyli hosté spokojeni s výroky sudích, reklamovali branky, že padly po ofsajdových situacích. Byl to ostrý zápas v dobrém tempu a tentokrát jsme se radovali my, už se těšíme na jarní odvetu.