Louky 2:1 Kostelec

13. kolo A-tým
branky: 13. Pavelka M., 23. Kuna - 34. Horáček

sestava: Pavelka O. - Kadlík R., Mikač, Kuchárek, Svozil - Pavelka M. (71. Dlouhý), Nezval, Sadil (71. Burša, 89. Borovec J., Janota - Kuna, Janča

V prvním poločase s podporou větru v zádech jsme byli častěji na míči. Ve 13. minutě jsme využili svou první šanci, když Janota našel před prázdnou Pavelku - 1:0. O deset minut později načasoval Janča ideálně přihrávku za obranu na Kunu, který si poradil - 2:0.
Hosté se k ničemu nedostali, ale branku jsme jim darovali, když míč přistál ve vápně na ruku Kadlíka a z následné penalty Kostelec snížil Horáčkem - 2:1.
Ve druhém poločase nebylo k vidění mnoho šancí, hrál se zápas od vápna k vápnu, kdy si obě mužstva připsali náznaky šancí a skóre se již nezměnilo.

Dnešní zápas nebudil žádné emoce, hrálo se v duchu fair-play. Bylo to bojovné utkání, které nepřineslo velký fotbal a skončilo naší výhrou 2:1.