Louky 0:2 Jaroslavice

sestava: Mikulášek - Hercik, Mikač, Kuchárek (17. Šták, 65. Landt), Borovec F. - Pavelka M., Janota (87. Winter), Burša, Svozil - Janča, Dlouhý
Po dlouhé době se přehoupla soutěž do jarní části a hned v prvním zápase jsme hostili Jaroslavice. Před zápasem jsme měli problémy se sestavou, kdy někteří hráči míří na operace kolen, zatímco jiní si dávají pauzu či mají COVID.
V prvním poločase jsme měli 2 šance, bohužel jsme je nevyužili. Vše šlo stranou, neboť v 17. minutě se srazil s protihráčem základní stavební kámen obrany - Kuchárek - a pro zranění kolena dohrál.
V druhém dějství jsme hráli opticky lepší fotbal než v první, ale byl to soupeř, který se prosadil. Po žlutém faulu Hercika kopaly Jaroslavice přímák, který kapitán Batík uklidil hlavou za bezmocného Mikuláška. Snažili jsme se vyrovnat, bohužel jsme inkasovali na 0:2, střelcem byl opět Batík.
V dalším kole hrajeme v Ludkovicích, 3. dubna v 15:30.