Kašava 6:1 Louky

branka: Winter
sestava: Neubauer - Zuzaník, Borovec F., Valerián, Jaroněk - Zajíc, Šťastný, Landt, Svozil - Winter, Kuna J.
Pouhých 11 hráčů bylo přítomno v Kašavě v prvním jarním kole, s trenérem Kunou na hrotu a 2 dorostenci v záloze.
Byl to náš nejhorší výkon za dlouhou dobu, bohužel nás trápila kombinace, kdy jsme často přihrávali míč soupeřům, ztráceli jednoduché míče, nevyhráli jsme za celý zápas jediný vzdušný souboj a všehovšudy jsme 3x vystřelili na bránu.
První branka padla po dlouhém autu a nedůrazu na zadní tyči, ta další po rychlém rozehrání autu na naběhnutého útočníka mezi naše stopery, třetí po individuální ztrátě. V prvním poločase jsme se prosadili i my, konkrétně Winter zakončil jedinou pohlednou akci Louk v zápase střelou k tyči, který v té době snižoval na 2:1.
Ve druhém poločase ztráta vepředu, rychlá přihrávka na útočníka, který přehodil Neubauera, pátý a šestý gól obrovský nedůraz v předbrankovém prostoru. I v druhém poločase jsme měli jeden světlý moment, tím byl přímák do břevna od dorostence Šťastného.
Bohužel stále doplácíme na úzký kádr, kluci musí jít do sebe a zlepšit docházku, jinak si koledujeme o velmi smutné jaro. V dnešní sestavě jsme na lepší výsledek neměli, přesto nelze nic vyčítat těm, co došli, v Kašavě to byl smutný pohled.