Divoká přestřelka Mladších žáků: SK Louky - Ajax Bezměrov 9 : 5 (4:0)-FOTOGALERIE

V sobotu jsme poměřili síly v rámci krajské soutěže mladších žáků s týmem Ajax Bezměrov.

Divoká přestřelka Mladších žáků: SK Louky - Ajax Bezměrov  9 : 5 (4:0)-FOTOGALERIE

Po úvodním „oťukávaní" se hrál vcelku otevřený fotbal, který ale přinesl větší šance našim hráčům. Naši mírnou herní převahu se podařilo přetavit do 20. minuty ke vstřelení 4 gólů, které přinesly na naše kopačky klid. Možná až příliš velký klid. I přes vedení museli o poločase  trenéři usměrňovat hráče a vysvětlovat co zlepšit a jakou hrou se chceme prezentovat, což se v první půli zcela nedařilo.

Druhá půle přinesla malinko zlepšený výkon ovšem bez gólového efektu. Možná k tomu přispělo i zranění našeho útočníka Adama Kose, který do druhé půle nenastoupil. Nicméně další hráči se svého úkolu zhostili s vervou a od 46. minuty začala gólová přestřelka. Oba týmy se začaly prosazovat a nutno podotknout, že některé góly na obou stranách opravdu stály za to. Výsledkem byl poměrně divoký výsledek 9:4 pro naše kluky, kteří si mohli užít závěrečnou děkovačku divákům a týmový pokřik v kabině. Nutno poděkovat a pochválit i soupeře, který se prezentoval sympatickým výkonem.

Ve středu nás čeká dohrávka odloženého zápasu na horké půdě FC Kvítkovice a budeme se snažit navázat na předchozí dvě výhry a zkompletovat vítězný hattrick.

Branky SK Louky: Denis Nedomanský 2x, Samuel Ofosu 2x, Vojtěch Sontag 2x, Adam Kos, Max Stojan, Tobias Výhonský