Další turnaj ŠKOLKY - Otrokovice

Ve středu 8.5.2024 jsme byli pozváni na turnaj fotbalových školiček na Baťov. Jednotlivé zápasy se konaly na umělé trávě v Otrokovicích na Sportovním areálu Baťov. 

Další turnaj ŠKOLKY - Otrokovice

Sestava: 

Robinek Schicker (brankař), Petruška Kadlecová, Viki Juříková, Adámek Pravec, Adámek Kuba, Arťa Vasylniak, Davídek Haluza, Štěpánek Liška, Lukášek Genčúr a Hyňa Zavrtálek

 

  1. zápas

SK Louky - FC Zlín (1:4)

V první zápase jsme dokázali dát pouze jediný gól a to zásluhou Adámka Pravce. Za to do naší branky padly od soupeře čtyři góly. Robinek předvedl několik zákroků, Hyňa pěkně přihrál před branku na gól, ale ten nepadl. Davídek Haluza statečně bránil. Adámek Kuba přebíhal z obrany do útoku, ale nestačilo to. další góly prostě ne a ne dát.

 

  1. zápas

SK Louky - FC Ajax Bezměrov (3:0)

Ve druhém zápase jsme ubránili gólové akce ze strany soupeře a ten nedokázal dát jediný gól. Robinek opět perfektní zákroky v brance. Adámek Pravec střela na bránu, ale nic z toho nebylo. potom se ale zadařilo, Adámek Pravec (1:0), Adámek Kuba (2:0)a ještě jednou Adámek Kuba (3:0).

 

  1. zápas

SK Louky - FK Mladcová (4:1)

Ve třetím zápase jsme nejdřív inkasovali gól do naší branky. Potom jsme ale soupeře udrželi a žádný gól do naší branky již nepadl. Adámek Pravec srovnává na 1:1, Arťa nás svým dalším gólem posouvá na 2:1, Adámek Pravec 3:1 a Adámek Kuba dává čtvrtou branku tohoto zápasu (4:1.

 

  1. zápas

SK Louky - SK Baťov (0:3)

Ve čtvrtém zápase jsme nedokázali dát ani jeden gól. Šance byly, ale nevyužité. Arťa předvedl pěknou obrannou akci, ale co naplat. I přes veškeré zákroky v brance a před brankou jsme dostali tři góly. 

 

  1. zápas

SK Louky - FC Kvasice (4:0)

Poslední zápas turnaje byl pěknou podívanou pro naše fanoušky a diváky areálu. Nedostali jsem jedinou branku. Robinek opět několik obranných zákroků v brance. Arťa břevno. Adámek Pravec se dostal do šance, Štěpánek Liška si pěkně nakročil s míčem do akce. Potom přeběhl do obrany, kde předvedl perfektní zákrok. Po několika akcích z naší strany jsme začali konečně dávat góly. Adámek Pravec (1:0), Adámek Kuba (2:0), ještě Adámek Kuba pokus o střelu, Davídek super zákrok před brankou, střela na dálku. Na chvíli jsme góly zastavily, ale to neznamená, že ještě dva nepadly. Adámek Pravec se rozběhl a zvyšuje náš náskok na 3:0. Aby gólů nebylo málo, ještě jeden. Opět zazářil Adámek Pravec (4:0)

 

Poprvé jsme na turnaj vzali Lukáška  a ve všech zápasech předvedl pěkné akce s míčem, Petruška s Viki bojovaly jako dvě lvice, aby zabránily dalším gólům. Davídkovy přesné a silné střely nám velice pomohly, když odkopával míč od branky a Hyňa se také předvedl ve výborné formě.

 

Všem, kteří nás od začátku až do konce turnaje podporovali, děkujeme za perfektní atmosféru. Kolektiv jak má být. Prostě bylo veselo.

 

Regina a Ondra