Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. ŽÁCI příští utkání :

Mladší žáci

 SO 25. 1. 8:00 hod.

Turnaj Nezamyslice

 tabulka.png


3. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

Hodnocení turnaje Otrokovice 30.11.2019

22. 1. 2020

 

 

 

V sobotu 30.11.2019 pořádal klub SK Baťov 1930 z.s. 2. ročník Mikulášského fotbalového turnaje školiček. Vše se uskutečnilo v Městské sportovní hale v Otrokovicích. Celkem se sjelo šest týmů: SK Baťov 1930, SK Louky, SK Hanácká Slavia Kroměříž, S.K. Tlumačov, FK Mladcová, TJ Halenkovice   Sestava: Oskárek Chudárek, Míša Siegl, Staňa Lenker, Gábinek Lenker, Filda Štefl, Honza Velísek, Vašík Navrátil, Filda Skopal a Alex Radič

 

 

1. zápas

SK Louky - SK Hanácká Slavia Kroměříž (2:4)

První zápas jsme jako vždy prohráli. Brankař byl Fida Skopal. Oskárek se pokusil o střelu, ale neúspěšně. Filda Skopal zákrok, ale vzápětí jsme dostali gól a prohráváme 0:1. Míša Siegl vytvořil obranný zákrok, Oskárek krásně vybojoval míč, Vašík Navrátil se zapojil do výborné obrany. Staňa Lenker srovnává na 1:1, asistoval mu svojí přihrávkou Oskárek Chudárek, Filda zákrok, ale soupeř se dostává opět do vedení na 2:1., Staňa pěkná akce s míčem, Míša výborná obrana, Filda Skopal dva zákroky po sobě, ale nepomohlo a soupeř nám dává třetí gól a prohráváme 1:3. Oskárek snižuje vedení soupeře na 2:3, Alex předvedl pěknou akci s míčem, soupeř střílel na naši branku a naštěstí jen tyč. Alex šel sám na branku s míček, ale brankař chytil, Oskárek pěkná obranná akce, Nakonec dostáváme od soupeře ještě čtvrtý gól. První zápas jsme tedy prohráli 2:4.

 

2. zápas

SK Louky - SK Baťov 1930 (6:5)

Druhý zápas byl bohatý na góly. Do branky si tentokrát šel svůj výkon vyzkoušet Honzík Velísek. I přes obranné akce Míši Siegla jsme dostali dva góly po sobě a prohráváme 0:2. Náskok soupeře snižuje Oskárek na 1:2. Bylo to jako na tenise, góly se otáčely ze strany na stranu. Soupeř nám dává třetí gól a prohráváme 1:3, nepomohl ani Oskárkův zákrok. Následně vyrazil s míček kupředu Staňa a vyplatilo se (2:3). Filda Skopal se nechal inspirovat Staňovým gólem a srovnává na 3:3 po krásné akci s Vašíkem, Fildovi to nestačilo a jeho zásluhou vedeme 4:3. I přes Míšovu obranu soupeř srovnává na 4:4. Ale to už vyrázil na branku soupeře Staňa Lenker a vedeme 5:4. Filda Skopal sice bránil "zuby nehty" jak se lidově říká, ale soupeř srovnává na 5:5. Přesto všechno jsme to tak nenechali a Filda Skopal dal krásné housle a tento zápas jsme vyhráli jen těsně 6:5.

 

3. zápas

SK Louky - TJ Halenkovice (4:3)

Ve třetím zápase jsme již byli pěkně rozehraní. Chytal Míša Siegl. Oskárek předvedl pěknou akci s míčem a dostal se až před branku soupeře. Ale gól nepadl. Míša Siegl zákrok v brance. Střela na nás okolo levé tyče, Oskárek s Míšou si zahráli malou domů. Zápas se otočil ve prospěch soupeře dostáváme tři góly po sobě (0:3). Míša Siegl předvedl několik pěkných zákroků v brance, chytil míč. Alex se pokusil o střelu na branku soupeře, ale byla to tyč. Filda Skopal dává v tomto zápase první gól (1:3). Filda Skopal střílí na branku soupeře, ale opět tyč a potom se mu zadaří a dává další gól na 2:3. Míša Siegl opět zákroky v brance a Filda Skopal srovnává na 3:3. Následuje akce Fildy Skopala a oskárka před brankou soupeře. Kopalo se přes zeď, ale gól jsme z této situace nevytěžili. Závěrečný gól tohoto zápasu dává Filda Skopal a vyhráli jsme 4:3.

 

4. zápas

SK Louky - SK Tlumačov (0:4)

V brance zůstává i nadále Míša Siegl. Ve čtvrtém zápase se fotbalové štěstí otočilo na stranu soupeře. Prohráli jsme 0:4. Ale to vůbec nevadí. Míša předvedl několik pěkných zákroků. Na vlastní oči jsme viděli, že ho to v brance baví a roli brankaře si náramně užívá. Vašík předvedl výbornou obrannou akci, Oskárek akce se Staňou před brankou brankaře. Tady jsme mohli dát gól, neboť brankař v brance nebyl, ale nepodařilo se. Gábinek pěkný zákrok, Míša zákrok v brance, soupeř kope roh. Oskárek pěkný zákrok, Alex zachytil míč, Oskárek velká šance na gól, ale míč padl přímo do brankáře. Obranných zákroků bylo v tomto zápase víc než dost, ale co naplat, soupeř byl přece jen lepší.

 

5. zápas

SK Louky - FK Mladcová (1:1)

Poslední zápas byl velice napínavý. V brance zůstal Míša Siegl. Oskárek střela na branku, vzápětí soupeř střela na naši branku. Míša zákrok v brance, soupeř hlavičkoval. Oskárek střílí na branku soupeře a gól padl. Vedem 1:0. Obrana zakročila, soupeř kope roh, Oskárek obranný zákrok. Míša zákrok v brance, nohou. Filda Štefl obranný zákrok přímo u branky. Míša opět několik obranných zákroků, Filda Skopal střela na branku okolo levé tyče, Míša výborný obranný zákrok. Soupeř se pokusil vystřelit na naši branku, ale Míša zakročil. Alex střela přes zeď. Nakonec srovnáváma na 1:1. Poslední zápas skončil remízou. Filda Skopal předvedl několik šancí na gól, Míša výborné zákroky v brance.

Všichni kluci si zaslouží velkou pochvalu za účast a bojovnost, které předvedli v jednotlivých zápasech. Rodinám malých fotbalistů patří velké poděkování za podporu a fandění. Že vás ale bylo pořádně slyšet . Atmosféra se nesla v předvánočním čase, všichni byli velice dobře naladěni. Padla i nějaká ta slivovička, ale to všechno k fandění patří.

Regina