Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 18. 8. 16:30 hod.

SK Louky - Slavkov p. H.

Muži "B"

NE 18.8. 16:00 hod.

Petrůvka - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 17. 8. 10:00 hod.

SK Louky - Baťov


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Jaroslavice- SK Louky

1:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Vysoké Pole

1 : 2 (1:2)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

Hluk- SK Louky

4 : 3 (4:0)


 

Hodnocení turnaje Luhačovice 24. 11. 2018

29. 11. 2018

 

V sobotu 24.11.2018 jsme se zúčastnili halového turnaje ve Sportovním centru Radostova v Luhačovicích. Turnaj byl určen pro ročníky dětí narozených v roce 2011 a mladší. Pořadatelem byl klub SK Vizovice. Areál je velice pěkně vybudovaný, moderní a poskytuje kvalitní zázemí.

Sestava: Honza Gerych (brankař), Kuba Gerych, Tomášek Exel, Alex Radič, Vojta Potočný, Oskárek Chudárek, Martínek Maňák, Ríša Burget, Filda Břenek a Tonda Břenek

 

1. zápas

SK Louky - FC FASTAV Zlín (4:4)

Do prvního zápasu jsme nakročili s velkou kuráží. Nejdříve jsme prohrávali 0:2. Potom zaútočil Kuba Gerych, který svou šanci sice neproměnil, ale vzápětí dává tři góly soupeři a my vedeme 3:2. Zliňáci ale srovnávají na 3:3. Potom zaútočil opět Kuba Gerych, který soupeři utekl a jeho zásluhou se opět dostáváme do vedení se čtyřmi góly. V závěru soupeř srovnává na 4:4. Tento zápas byl velice vyrovnaný a z pohledu hodnocení kvality fotbalu se bylo na co dívat.

 

2. zápas

SK Louky - SK Vizovice

Ve druhém zápasu se střídaly pěkně góly z naší strany na stranu soupeře. Nejdříve Kuba Gerych dává gól a vedeme 1:0. Vizovičtí ale srovnávají na 1:1 a potom padá opět gól do naší branky a soupeř vede na d námi 1:2. Před branku se dostal Tomášek Exel a srovnává na 2:2. Do šance se dostal náš benjamínek Oskárek Chudárek, i když gól nepadl, pochvalu si zaslouží za svoji bojovnost. Nakonec Kuba Gerych dává hattrick a tento zápas pro nás skončil vítězstvím 3:2.

 

3. zápas

SK Louky - SK Újezd (3:0)

Ve třetím zápase opět zabodoval Kuba Gerych svým hattrickem. Soupeři jsme nedali žádnou šanci a zápas jsme vyhráli 3:0. Výhra mohla být i vyšší, neboť Kuba Gerych se dostal do velice zajímavých šancí před brankou soupeře, které následovaly hned po sobě.

 

4. zápas

SK Louky - SK Zlín 1931 (3:1)

V čtvrtém zápase opět předvedl své útočné schopnosti Kuba Gerych, který nás nezklamal a dává hattrick. Výsledek 3:1

 

5. zápas

SK Louky - FK Luhačovice (3:1)

V posledním zápase nechal Kuba Gerych vyniknout také ostatní hráč, konkrétně Alexe Radiče, který dává svůj první gól tohoto turnaje a jeho zásluhou vedeme 1:0. Domácí soupeř se nenechal zahanbit a srovnává na 1:1. S remízou se rozhodně nehodlá smířit Kuba Gerych a do soupeřovy branky padají další dva góly. Konečný výsledek 3:1

 

Tento turnaj byl pro nás velice potěšující, protože jsme ani jednou neprohráli. Pouze jsme sklidili jednu remízu se Zlínem, což je výborné. Všichni kluci našeho týmu si zaslouží velikou pochvalu, neboť byli naprosto sehraní, přihrávali si a vzájemně se doplňovali. Honzík Gerych nás nezklamal ani v jediném zápase a předvedl vynikající zákroky v brance. Kuba Gerych nám ukázal jak se proměňuje jeden gól za druhým, což je inspirující zejména pro mladší kluky, kteří se turnaje zúčastnili. Určitě je to velký vzor pro naše útočníky Alexe Radiče a Tomáška Exela, který skvěle doplňoval hlavně obranu. Je třeba se zmínit o výborné obraně zásluhou Vojty Potočného, Fildy Břenka a Tondy Břenka. Velice nám pomohl i Ríša Burget, který byl na turnaji poprvé a Martínek Maňák skvěle vyplňoval útok, střed i obranu. Mimořádné poděkování patří našim fanouškům, které bylo hodně slyšet a tak to má být, protože pro naši hru vytvořili skvělé prostředí.

 

Fotbalu zdar

Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář