Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 21. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 22.9. 12:30 hod.

SK Louky "B" - Nedašov


2. DOROST příští utkání :

Dorost

SO 21. 9. 12:30 hod.

Mladcová - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 22. 9. 9:30 hod.

Bezměrov - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 22. 9. 11:15 hod.

Bezměrov - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n. V.

 

Mladší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n.V.


4.Rozpis Podzim 2019 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Kostelec

0:1 PK (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Zádvrřice

5 : 1 (3:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

SK Louky -Slavičín

6 : 4 (0:3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

11 : 1 (6:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 0 (2:0)


 

Hodnocení turnaje Louky 16. června 2018

20. 7. 2018

 

V sobotu 16.6.2018 jsme uspořádali v Loukách na hřišti fotbalový turnaj školiček. Počasí bylo od začátku slunečné, takže se dalo čekat, že turnaj proběhne úspěšně až do konce. Jednotlivé zápasy probíhaly souběžně na dvou hřištích a hrací doba jednoho zápasu byla stanovena na 12 minut.

Zúčastnilo se celkem osm týmů:

SK Louky, FC Viktoria Otrokovice, SFK ELKO HOLEŠOV, SK Baťov 1930, TJ SOKOL RACKOVÁ, SK Slovácká Viktoria Bojkovice, SK Vizovice a Sportovní klub Hanácká Slavia Kroměříž

 

Sestava týmu Louky:

Jan Gerych (brankař), Jakub Gerych, Vít Káňa, Lukáš Láčik, Denis Nedomanský, Tomáš Exel, Martin Maňák, Filip Kojecký, Patrik Fadler a Oskar Chudárek

 

1. zápas

SK Louky - Sportovní klub Hanácká Slavia Kroměříž (1:8)

Jediný gól tohoto zápasu v náš prospěch nastřelil Kuba Gerych.

 

2. zápas

SK Louky - SK Vizovice (2:3)

Ve druhém zápase jsme již tolik gólu neutržili, ale přesto jsme o jeden gól prohráli. Nejdříve dostáváme my první gól. Potom srovnává Kuba Gerych  na 1:1. další dva góly padají do naší branky a prohráváme 1:3. Tomášek Exel se dostal do pěkné šance, ale nebylo to nic platné, gól do vizovické branky nepadl.

Náskok Vizovic snižuje druhým gólem pro nás opět Kuba Gerych.

 

3. zápas

SK Louky - SFK ELKO HOLEŠOV (3:2)

Konečně jsme se dočkali vítězného zápasu. První gól dává soupeři Lukášek Láčík a vedeme 1:0. Soupeř ale srovnává na 1:1 a v zápětí holešovští vedou 1:2. To jsme si ovšem nenechali líbit a do soupeřovy branky střílí dva góly po sobě Kuba Gerych (3:2).

 

4. zápas

SK Louky - TJ SOKOL RACKOVÁ (3:3)

Ve čtvrtém zápase jsme dostali první gól my a prohráváme 0:1. To už ale zatíná zuby Filda Kojecký a srovnává na 1:1. A zásluhou Kuby Gerycha vedeme 2:1. Soupeř nás ale gólově dohnal a srovnává na 2:2. To se ovšem nelíbilo Martínku Maňákovi a jeho zásluhou vedeme 3:2. Honzíček Gerych předvedl v brance výborný zákrok

 

5. zápas

SK Louky -  SK Slovácká Viktoria Bojkovice (1:1)

V pátém zápase proběhlo více šancí, než gólů. Kuba Gerych a Lukášek Láčík pěkné šance, ale gól ne a ne padnout. Po chvilce sice gól padl, ale do naší branky a fotbalisté z Bojkovic vedou nad námi 0:1. Lukášek Láčík se dostal opět do šance i Oskárek Chudárek, náš benjamínek, si vytvořil šanci. Nakonec srovnává Lukášek Láčík na 1:1 a tak to také zůstalo.

 

6. zápas

SK Louky - FC Viktoria Otrokovice (4:4)

V tomto zápase jsme na začátku vedli 2:0 zásluhou Víti Káni a Kuby Gerych. Ovšem fotbalisté z Viktorky dávají tři góly po sobě a my prohráváme 2:3, prostě neuvěřitelné jak se zápas dokáže otočit během chvilky. Potom se štěstí otáčí v náš prospěch a Kubíček Gerych dává dva góly a vedeme 4:3. Závěrem zápasu soupeř srovnává na 4:4. Byl to napínavý zápas, ale vyrovnaný a spravedlivý. Na obou stranách padly i dva vlastí góly. Prostě zápas plný emocí a srandy.

 

7. zápas

SK Louky - SK Baťov 1930 (1:2)

V posledním zápase Lukášek Láčík pěkná šance, Filípek Kojecký hlavička a nádherný zákrok Honzíčka Gerycha. Přesto všechno jsme obdrželi dva góly a prohráváme 0:2. Zásluhou Kuby Gerycha soupeřův náskok snižujeme alespoň na 1:2. Poslední zápas jsme sice prohráli, ale to nám vůbec nevadilo. Důležitá je účast a perfektní atmosféra během turnaje.

 

Po skončení zápasů proběhlo abecední vyhlášení, všichni hráči dostali medaile a také sladké odměny, jednotlivé týmy si odvezly poháry a diplomy. Z každého týmu byl vyhlášen nejlepší hráč. Za SK Louky byl odměněn jako nejlepší hráč Kuba Gerych. Kubíčkovi gratulujeme a hlavně ať je tak šikovný jako doposud.

 

Všem zúčastněným moc děkuji. Louky měly také perfektní fanoušky, kteří zápasy prožívali s našimi malými fotbalisty a také to podle toho bylo patřičně slyšet. Velké poděkování patří dětem za snahu a předvedené výkony. Pochvalu si zaslouží samozřejmě brankař Honzík Gerych, protože měl neskutečné zákroky. Zvláštní poděkování patří rodičům malých fotbalistů za domácí tým SK Louky, kteří ochotně pomáhali před začátkem zápasu s přípravami i během jednotlivých zápasů, s vyhlášením a po skončení turnaje s úklidem. Prostě byli jste všichni moc fajn a ještě jednou vám děkuji.

Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář