Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 18. 8. 16:30 hod.

SK Louky - Slavkov p. H.

Muži "B"

NE 18.8. 16:00 hod.

Petrůvka - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 17. 8. 10:00 hod.

SK Louky - Baťov


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Jaroslavice- SK Louky

1:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Vysoké Pole

1 : 2 (1:2)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

Hluk- SK Louky

4 : 3 (4:0)


 

Hodnocení Mikulášského turnaje Otrokovice

21. 1. 2019

 V sobotu 8. 12. 2018 jsme se zúčastnili se školičkou Mikulášského turnaje, který pořádal fotbalový klub SK Baťov 1930. Turnaj se konal na Městské sportovní hale v Otrokovicích a zahájení proběhlo od 9 hodin. Hrálo se systémem 4+1, což je ve školičce ideální.

Sestava: Davídek Vozdek (brankař), Filípek Skopal, Filípek Vrubl, Vojjta Potočný, Míša Siegl, Oskárek Chudárek, Dotka Majerová a Ríša Burget.

1. zápas SK Louky - FK Mladcová (1:0)

První zápas jsme začali pomalu, ale jistě. Zásluhou Filípka Skopala jsme vyhráli 1:0. Pěknou střelu ukázal Vojta Potočný, i když gól nepadl.

 

2. zápas SK Louky - FC Žlutava (7:0)

Ve druhém zápase jsme se gólově neskutečně namlsali. Soupeři jsme nedarovali jedinou šanci na gól. První gól Vojta Potočný (1:0), druhý gól Oskárek Chudárek (2:0), opět zazářil dvěma góly po sobě Vojta Potočný (3:0), (4:0), Oskárek Chudárek (5:0), Míša Siegl svojí levačkou zvyšuje stav na 6:0 a zakončuje Vojta Potočný (7:0). Davídek Vozdek předvedl v brance několik pěkných zákroků a do šance se dostala i Dorotka Majerová

 

3. zápas SK Louky - TJ Halenkovice (2:4)

Ve třetím zápase na nás udeřil soupeř a nastřílel nám čtyři góly. My jsme alespoň skóre snížili o dva góly zásluhou Filípka Skopala A Vojty Potočného. Nejdříve jsme inkasovali dva góly a potom Filípek Skopal snížil na 1:2, opět zaútočil soupeř z Halenkovic a prohrávali jsme 1:3. Ale to už vyrazil kupředu Vojta Potočný a snižuje soupeřův náskok na 2:3. Ovšem hráči z Halenkovic byli přece jen lepší a my jsme závěrem dostali ještě jeden gól.

 

4. zápas SK Louky - SK Baťov 1930 (0:1)

Velice těsné vítězství Baťova. Škoda, že jsme si nechali dát ten jeden jediný gól. Ale i takové jsou zápasy a my je musíme je statečně přijmout.

 

5. zápas SK Louky - S.K. Tlumačov (1:2)

Čtvrtý zápas byl jak se říká "o prsa". Jako na tenise. Z jedné strany na druhou. Nejdříve soupeř střílí gól do naší branky a prohráváme 0:1. Potom jsme zase ukázali co umíme my, konkrétně Vojta Potočný, který svojí střelou srovnává na 1:1. A opět se fotbalové štěstí přiklonilo na stranu soupeře, který vede 2:1 a tak to také zůstalo.

 

Všem, kteří nás přišli podpořit, patří můj veliký dík (rodiče, dědečci, babičky, sourozenci, kamarádi, přátelé). Velkou pochvalu si zaslouží především děti, protože předvedly velkou bojovnost a soupeřů se v žádném případě nezalekly. Na konci turnaje  byly po zásluze odměněny medailemi, sladkostmi a v závěru se dočkaly i příchodu Mikuláše, Čerta a Anděla. Některé děti se trošičku i bály, ale to k tomu patří. Atmosféra byla více než vynikající, vše se neslo v předvánočním duchu, takže lidé na sebe byli milí a přátelští. Celkové zázemí i s občerstvením bylo zajištěno naprosto perfektně. Co víc si člověk může před vánocemi přát.

Přeji vám Krásné prožití Vánočních svátků a v roce 2019 hlavně hodně zdraví a dětem spoustu sportovních úspěchů.

Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář