Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

1. místo turnaj Holešov ....

25. 1. 2015

         školka           

 

V pondělí 29.12.2014 jsme se zúčastnili Vánočního turnaje školiček v Holešově. Všichni jsme byli vánočně naladění, atmosféra byla velice příjemná. Kluci nás ze začátku pěkně potrápili, co se týká gólů. Ale zápas od zápasu se stával lepším.

 

Sestava: Radeček Macháň (brankař), Kuba Vašina, Seba Sobek, Domča Plšek, Ivánek Pažout, Filda Jabůrek, Honzík Křiklava, Niki Dlabaja, Gullda Ondruch a Tomášek Křek

 

  

kilkni pro zvětšení

 

 1. zápas

SK Louky - Loukov (0:0)

První zápas jsme sehráli s Loukovem, na kterém bylo vidět, že kluci se teprve rozkoukávají. Měli jsme pár pěkných šancí, přesto zápas skončil bez jediného gólu.

 

2. zápas

SK Louky - Holešov "A" (1:0)

Ve druhém zápase už kluci zjistili, že hrajeme a Filípek Jabůrek vstřelil první branku. Do šance se dostal také Ivánek, ale zápas skončil

s jediným gólem, naštěstí v náš prospěch.

 

3. zápas

SK Louky - Prusinovice (1:0)

Ve třetím zápase jsme dali opět jen jedinou branku, ale to nám vůbec nevadilo, protože i v tomto zápase jsme dokázali vyhrát a porazili jsme tak Prusinovice. Autorem gólu se stal Ivánek Pažout. I když jsme měli neuvěřitelné šance (Ivánek několik šancí, samozřejmě Domča, který šel dokonce sám na branku, ale kluci se prostě rozhodli, že se budou šetřit a góly rozhodně moc dávat nebudou. Nejspíš nás chtěli držet

v napjatosti po celou dobu turnaje)

 

4. zápas

SK Louky - Holešov "B" (3:0)

V tomto zápase se rozjela naše střelecká aktivita, Ivánek dává penaltu a vedeme 1:0, Domča se nenechal zahanbit a zvyšuje na 2:0. A rovněž třetí gól střílí Domča.

 

5. zápas

SK Louky: Pravčice (7:0)

V posledním zápase střelecká aktivita hráčů vyvrcholila. Kluci se pěkně rozjeli a góly se to začalo pěkně hemžit. Filípek Jabůrek 1x, Kuba Vašina 1x, Ivánek 3x, Domča Plšek 1x, Seba Sobek 1x. Poslední zápas byl prostě pastvou pro oči. Kluci se rozstříleli a sypali jeden gól za druhým.

 

Po zápasech nastala krátká pauza, aby holešovští mohli rozhodnout o pořadí zúčastněných. Všechny týmy nastoupily pěkně vedle sebe a začalo vyhlašování. Nejdříve Nejlepší hráč, Nejlepší střelec a Nejlepší brankař. Z těchto kategorií získal titul Nejlepšího hráče Ivánek Pažout. A potom začalo vyhlašování o umístění. Všichni jsme byli radostí bez sebe, když náš vyhlásili až nakonec, protože jsme získali krásné 1. místo a kluci se tak mohli konečně kochat zlatými medailemi. Nadělili jsme si krásný vánoční dárek. Všechny hráče moc a moc chválím, hráli skvěle a ze všeho nejvíce si pochvalu zaslouží obrana, protože soupeř nám nedokázal dát jedinou branku a proto si z tohoto turnaje odvážíme kromě 1. místa, zlatých medailí i čisté konto, "tedy s nulou".

Děkuji všem zúčastněným a těším se s vámi na další turnaj

 

Regina

 

Nejlepší hráč turnaje:

Ivánek Pažout (FŠ SK Louky)

dsc00288k.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář