Ondřej Pavelka – Vyoral, Caudr, Mikač, Pisklák – Janota (70. Pavelka M.), Kuchárek, Landt, Malota (89. Valerián), Horák (81. Winter) – Jiří Kadlík (84. Laciga)

Střelci :

0 : 1   40. Caudr Tomáš
  0 : 2   59. Kadlík Jiří

Komentář:

Po dlouhé zimní přestávce nám konečně začala jarní část sezóny. Na úvod nás čekal soupeř, z jehož hřiště se body příliš neodvážejí – Slavkov pod Hostýnem. Vzhledem k mnoha vynuceným absencím jsme nastoupili na hřiště s pozměněnou sestavou, kde někteří hráči hráli mimo své obvyklé posty.

Už začátek utkání naznačil, že v zápase bude rozhodovat bojovnost a nasazení, což nám nechybělo a domácí hráči neměli dostatek času na kombinaci a často byli nuceni zbavit se míče nepřesným nákopem dopředu. Slavkov se však dostal jako první do gólové šance po zaváhání naší obrany, avšak po nepovedeném zakončení letěl míč vysoko nad Pavelkovu bránu. My jsme se ze hry do šancí také příliš nedostávali, ale dařilo se nám zaměstnávat domácí obranu ze standardních situací. Při jedné z nich chyběl Mikačovi krok, aby nás poslal do vedení. Na konci poločasu se však skóre přece jen měnilo. Po rychlém přenesení hry byl faulován nabíhající Horák a k následnému rozehrání přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti se postavil Caudr. Tomu se v přípravě podobné situace příliš nedařily, ale nyní trefil míč krásně přes zeď a ve 40. minutě poslal Louky do vedení.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v podobném tempu jako v první půli a aktivně jsme napadali a dostupovali domácí fotbalisty. Těm se nedařilo najít si cestu k naší bráně, a tak největším nebezpečím pro nás byly rohové kopy a vlastní nepřesnosti v rozehrávce. Po hodině hry jsme byli k zisku tří bodů zase o krok blíž. Po dlouhém nákopu Mikače totiž chybovali domácí obránci a prodloužili míč na rozběhnutého Kadlíka, který šancí nepohrdl a střelou k tyči zvyšoval na 2:0 pro Louky. Domácím stále zbývalo dost času minimálně na zdramatizování zápasu, nicméně nebyli příliš nebezpeční a s přibývajícím časem se jejich rozehrávka stávala čím dál víc nepřesnější, což nám hrálo do karet. Závěr utkání se již spíš dohrával, a tak tři poctivě vybojované body putují do Louk!