Neubauer - Vyoral, Caudr, Mikač, Pisklák - Horák, Kuchárek (79. Winter), Pavelka, Malota, Janota (88. Valerián) - Kadlík

0 : 2   55. Světlík Ivo
63. Janota Martin 1 : 2
    1 : 3   74. Gruber Jakub

Komentář:

První poločas přinesl vyrovnanou partii, kdy na míči byli přeci jen jistější hosté z Lužkovic, kteří si vypracovali hned v úvodu vyloženou šanci, kterou zlikvidoval výborným zákrokem Neubauer. Do vedení ovšem mohli jít i domácí Louky. Kadlík v rychlosti obešel brankáře Lužkovic, ale jeho zakončení z velkého úhlu skončilo na boční síti brány. Ještě větší příležitost měl domácí Janota po skvělé přihrávce Horáka, ale jeho slabé zakončení stihl odkopnout na brankové čáře hráč Lužkovic. Gólmana Lužkovic zkoušel překvapit svým dalekonosným pokusem Caudr, ale Jenček dokázal míč vyrazit na rohový kop. Na konci prvního poločasu se hosté usadili na útočné polovině po sérii několika rohových kopů a tím dostali domácí tým pod tlak. V 35. minutě zakončoval z hranice pokutového území nikým nehlídaný Škrabal a povedenou střelou k tyči poslal Lužkovice do vedení.

Vstup do druhé půle vyšel opět lépe Lužkovicím, když v 55. minutě tečoval Mikač střelu Světlíka, Neubauer na míč nedosáhl a ještě si ho srazil do brány. Loukám se podařilo vykřesat naději na bodový zisk v 63. minutě. Po ose Kuchárek - Kadlík - Malota směřoval míč až na nabíhajícího Janotu, který snížil na 1:2. Hosté z Lužkovic už ale zdramatizování zápasu nedopustili a v 74. minutě po akci z pravé strany nadvakrát zakončoval Gruber a rozdíl byl opět dvougólový. Závěr zápasu si už hosté zkušeně pohlídali a díky větší efektivitě v zakončení si odvážejí z Louk všechny tři body.