PROPOZICE TURNAJE GAZDA CUP 2020 – XVI.ROČNÍK

TERMÍN - KATEGORIE:

13.6.2020      8:30 – 13:00 -  hráči narození 1.1.2007 a mladší /mladší žáci/

13.6.2020    13:30 – 18:00 -  hráči narození 1.1.2005 a mladší /starší žáci/

14.6.2020      8:30 – 12:00 -  hráči narození 1 1.2011 a mladší /mladší přípravka/

14.6.2020    12:30 – 16:00 -  hráči narození 1.1.2009 a mladší /starší přípravka/

MÍSTO:

-        Sportovní areál Lapač Uherský Brod – umělá tráva

HRACÍ DOBA:

-        20 minut žáci mladší a starší, 15 minut přípravka mladší a starší – vždy přestávka 5 min.

STARTOVNÉ:

-        1500,-Kč za každou věkovou kategorii (nájem hřiště a kabin, občerstvení všech hráčů a trenérů, ceny, atd.)

STRAVOVÁNÍ:

-        pořadatel zajistí a hradí pitný režim a občerstvení pro všechny hráče a trenéry

PRAVIDLA:

-        pravidlo 3 sekund: vhazování míče, rozehrání míče brankářem, provedení volných kopů - zavedeno v rámci plynulosti hry, u přípravek posuzováno citlivě!!!

-        všechny volné kopy jsou přímé

-        hra brankáře – brankář míč do hry vykopává nebo vyhazuje a to pouze na vlastní polovinu hřiště – při porušení se nařizuje volný kop z půli hřiště ve prospěch soupeře – toto platí vždy, jakmile předtím brankář chytil míč rukama a i při rozehrávání (odkopu)!!!

-        tresty – žlutá karta znamená vyloučení na 2 minuty, červená karta znamená vyloučení na 5 minut - vyloučený hráč však již do konce daného utkání nesmí nastoupit

-        malá domů se posuzuje jako na velkém hřišti – při porušení nařizuje rozhodčí pokutový kop! – neplatí u mladší přípravky!