Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 18. 8. 16:30 hod.

SK Louky - Slavkov p. H.

Muži "B"

NE 18.8. 16:00 hod.

Petrůvka - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 17. 8. 10:00 hod.

SK Louky - Baťov


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Jaroslavice- SK Louky

1:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Vysoké Pole

1 : 2 (1:2)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

Hluk- SK Louky

4 : 3 (4:0)


 

Plán turnajů "Louky 2010 "....

2. 6. 2010

Plán sportovních a společenských akcí

vuvuzela.jpgČerven 2010     

 

 
19.6.2010 – Sobota    Zakončená - dětské sportovní odpoledne
19.6.2010 – Sobota    taneční zábava pro všechny příznivce sportu v Loukách a okolí
20.6.2010 – Neděle   turnaj kategorie předpřípravky (roč.2003 a ml.)   
26.6.2010 – Sobota    mezinárodní turnaj kategorie mladších přípravek (roč.2001 a ml.)
27.6.2010 – Neděle   mezinárodní turnaj kategorie starších přípravek (roč.1999 a ml.)
 
 

vuvuzela.jpg 20.6.2010 – Neděle   turnaj kategorie předpřípravky (roč.2003 a ml.)                                               

 Propozice turnaje roč.2003                                           
 
                                    Rozlosování
 
                                    Výsledky turnaje
                
SK Zlín-Louky   A
SK Zlín-Louky   B
SFK Elko Holešov
FC Tescoma Zlín A
FC Tescoma Zlín B
FK Chropyně
HC Zlín
SK HS Kroměříž
TJ Jiskra Otrokovice
ČSK Uherský Brod
 

vuvuzela.jpg26.6.2010 – Sobota    mezinárodní turnaj  mladších přípravek (roč.2001 a ml.)

 Propozice turnaje roč.2001                                           
 
                                    Rozlosování
 
                                    Výsledky turnaje ml.přípravky Louky 2010
 
SK Zlín-Louky
FK Viktorie Přerov
SK Spartak Hulín
TJ Sokol Mladcová
TJ Juřinka
FC Slušovice
SK Zlín-Paseky
TJ Jiskra Otrokovice
FC Tescoma Zlín
FC Vsetín
HC Zlín
AS Trenčín 02
 

vuvuzela.jpg27.6.2010 – Neděle   mezinárodní turnaj  starších přípravek (roč.1999 a ml.)

                                   
                                    Rozlosování
 
SK Zlín-Louky
TJ Jiskra Otrokovice
SK Zlín-Paseky
SK Spartak Hulín
FC Tescoma Zlín
TJ Valašské Meziříčí
FC Vsetín
TJ Sokol Tečovice