Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 2. 11. 13:30 hod.

SK Louky - Chropyně

Muži "B"

SO 2.11. 13:30 hod.

Šanov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost

SO 2. 11. 10:00 hod.

SK Louky - V.Otrokovice


4.Rozpis Podzim 2019 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Lužkovice

1:0 (0:0)

Muži B

Bohuslavice n. V. - SK Louky "B"

2 : 4 (1:2)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

SK Louky - Kunovice

2 : 3 (1:2)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Vizovice

7 : 0 (4:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - Vizovice

22 : 0 (10:0)


 

Plán turnajů "Louky 2010 "....

2. 6. 2010

Plán sportovních a společenských akcí

vuvuzela.jpgČerven 2010     

 

 
19.6.2010 – Sobota    Zakončená - dětské sportovní odpoledne
19.6.2010 – Sobota    taneční zábava pro všechny příznivce sportu v Loukách a okolí
20.6.2010 – Neděle   turnaj kategorie předpřípravky (roč.2003 a ml.)   
26.6.2010 – Sobota    mezinárodní turnaj kategorie mladších přípravek (roč.2001 a ml.)
27.6.2010 – Neděle   mezinárodní turnaj kategorie starších přípravek (roč.1999 a ml.)
 
 

vuvuzela.jpg 20.6.2010 – Neděle   turnaj kategorie předpřípravky (roč.2003 a ml.)                                               

 Propozice turnaje roč.2003                                           
 
                                    Rozlosování
 
                                    Výsledky turnaje
                
SK Zlín-Louky   A
SK Zlín-Louky   B
SFK Elko Holešov
FC Tescoma Zlín A
FC Tescoma Zlín B
FK Chropyně
HC Zlín
SK HS Kroměříž
TJ Jiskra Otrokovice
ČSK Uherský Brod
 

vuvuzela.jpg26.6.2010 – Sobota    mezinárodní turnaj  mladších přípravek (roč.2001 a ml.)

 Propozice turnaje roč.2001                                           
 
                                    Rozlosování
 
                                    Výsledky turnaje ml.přípravky Louky 2010
 
SK Zlín-Louky
FK Viktorie Přerov
SK Spartak Hulín
TJ Sokol Mladcová
TJ Juřinka
FC Slušovice
SK Zlín-Paseky
TJ Jiskra Otrokovice
FC Tescoma Zlín
FC Vsetín
HC Zlín
AS Trenčín 02
 

vuvuzela.jpg27.6.2010 – Neděle   mezinárodní turnaj  starších přípravek (roč.1999 a ml.)

                                   
                                    Rozlosování
 
SK Zlín-Louky
TJ Jiskra Otrokovice
SK Zlín-Paseky
SK Spartak Hulín
FC Tescoma Zlín
TJ Valašské Meziříčí
FC Vsetín
TJ Sokol Tečovice