Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 21. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 22.9. 12:30 hod.

SK Louky "B" - Nedašov


2. DOROST příští utkání :

Dorost

SO 21. 9. 12:30 hod.

Mladcová - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 22. 9. 9:30 hod.

Bezměrov - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 22. 9. 11:15 hod.

Bezměrov - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n. V.

 

Mladší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n.V.


4.Rozpis Podzim 2019 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Kostelec

0:1 PK (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Zádvrřice

5 : 1 (3:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

SK Louky -Slavičín

6 : 4 (0:3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

11 : 1 (6:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 0 (2:0)


 

TJ Slavkov p. H. - SK Louky 0:2 (0:1)

25. 3. 2019

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Ondřej Pavelka – Vyoral, Caudr, Mikač, Pisklák – Janota (70. Pavelka M.), Kuchárek, Landt, Malota (89. Valerián), Horák (81. Winter) – Jiří Kadlík (84. Laciga)

Střelci :

 

  0 : 1   40. Caudr Tomáš
  0 : 2   59. Kadlík Jiří


 

Komentář: 

Po dlouhé zimní přestávce nám konečně začala jarní část sezóny. Na úvod nás čekal soupeř, z jehož hřiště se body příliš neodvážejí – Slavkov pod Hostýnem. Vzhledem k mnoha vynuceným absencím jsme nastoupili na hřiště s pozměněnou sestavou, kde někteří hráči hráli mimo své obvyklé posty.

Už začátek utkání naznačil, že v zápase bude rozhodovat bojovnost a nasazení, což nám nechybělo a domácí hráči neměli dostatek času na kombinaci a často byli nuceni zbavit se míče nepřesným nákopem dopředu. Slavkov se však dostal jako první do gólové šance po zaváhání naší obrany, avšak po nepovedeném zakončení letěl míč vysoko nad Pavelkovu bránu. My jsme se ze hry do šancí také příliš nedostávali, ale dařilo se nám zaměstnávat domácí obranu ze standardních situací. Při jedné z nich chyběl Mikačovi krok, aby nás poslal do vedení. Na konci poločasu se však skóre přece jen měnilo. Po rychlém přenesení hry byl faulován nabíhající Horák a k následnému rozehrání přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti se postavil Caudr. Tomu se v přípravě podobné situace příliš nedařily, ale nyní trefil míč krásně přes zeď a ve 40. minutě poslal Louky do vedení.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v podobném tempu jako v první půli a aktivně jsme napadali a dostupovali domácí fotbalisty. Těm se nedařilo najít si cestu k naší bráně, a tak největším nebezpečím pro nás byly rohové kopy a vlastní nepřesnosti v rozehrávce. Po hodině hry jsme byli k zisku tří bodů zase o krok blíž. Po dlouhém nákopu Mikače totiž chybovali domácí obránci a prodloužili míč na rozběhnutého Kadlíka, který šancí nepohrdl a střelou k tyči zvyšoval na 2:0 pro Louky. Domácím stále zbývalo dost času minimálně na zdramatizování zápasu, nicméně nebyli příliš nebezpeční a s přibývajícím časem se jejich rozehrávka stávala čím dál víc nepřesnější, což nám hrálo do karet. Závěr utkání se již spíš dohrával, a tak tři poctivě vybojované body putují do Louk!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář