Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. ŽÁCI příští utkání :

Mladší žáci

 SO 25. 1. 8:00 hod.

Turnaj Nezamyslice

 tabulka.png


3. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

FK Příluky - SK Louky 1:0 PK (0:0)

29. 4. 2019

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

 

 

Sestava:

Pavelka O., Pískal, Mikač, Kuchárek, Vyoral P., Horák (81. Pavelka M.), Burša, Bača, Janota  (59. Kadlík J.), Malota (84. Laciga), Janča P.
 

Střelci :

 
 

Komentář: 

 Na krásném trávníku v Přílukách jsme odehráli důležitý zápas proti domácímu celku, který je v tabulce těsně pod námi. První poločas mnoho šancí nepřinesl a i když jsme byli o něco málo aktivnější než domácí, tak do zakončení jsme se nedostávali.

 

Ve druhém poločase začali aktivněji domácí, kteří se dostali k několika rohovým kopům a tím nás dostali pod tlak. Zhruba od 60. minuty jsme však zase začali být aktivnější a s blížícím se koncem zápasu jsme se dostávali i před branku soupeře. Největší šanci měl po hezké kombinační akci Burša, který bohužel v nadějné pozici bránu minul. Na konci zápasu jsme se dožadovali pokutového kopu po faulu na Malotu a po ruce domácího hráče, ale rozhodčí nepochopitelně ani jednu z těchto situací jako penaltovou neposoudil. Když několik svých příležitostí neproměnili ani domácí hráči, zápas skončil remízou 0:0. Bod navíc pak získali domácí v penaltovém rozstřelu, když proměnili všechny své pokusy a na naší straně přestřelil bránu Petr Janča

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář