Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. ŽÁCI příští utkání :

Mladší žáci

 SO 25. 1. 8:00 hod.

Turnaj Nezamyslice

 tabulka.png


3. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

Sk Moravan Kostelec u Hol. - SK Louky 2:3 (1:3)

24. 4. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Ondřej Pavelka - Caudr, Mikač, Kovařík, Pisklák - Pavelka Martin (69. Kadlík Jiří), Bača, Burša, Podaný (81. Valerián) - Malota (86. Kuchárek), Petr Janča

Branky:

     0 : 1   2 Pískal Ondřej
18. Kaďorek Lukáš  1 : 1      
     1  : 2   20. Podaný Adam
     1 : 3   37. Janča Petr
55. Darebník Martin  2 : 3      

Komentář:

Na výborně připraveném pažitu v Kostelci u Holešova jsme se střetli s domácím Moravanem a potvrdili jsme, že na hřištích soupeřů se nám na jaře daří.

Už ve 2. minutě jsme po faulu jednoho z domácích hráčů dostali příležitost zahrávat pokutový kop, který s přehledem proměnil Pisklák a poslal nás do vedení. Následně se iniciativy ujali domácí, kteří nás přehrávali, měli několik nebezpečných rohů a standardních situací a nakonec se v 18. minutě dočkali vyrovnání zásluhou Kaďorka. Vyrovnaný stav vydržel pouhé dvě minuty. Poté se prosadil po rohovém kopu hlavou na zadní tyči Podaný a vrátil nás do vedení. Tlak Kostelce poté polevil a naši hráči se začali dostávat více do hry. Hezkou kombinaci s narážečkou předvedli Kovařík s Bačou, ale další gól z toho nebyl. Ve 37. minutě se však prosadil z protiútoku Petr Janča a zvýšil vedení na 3:1. Za tohoto stavu se šlo i do šaten na poločasovou přestávku.

Dalo se očekávat, že domácí se budou snažit vstřelit co nejrychleji kontaktní gól a to se jim v 55. minutě podařilo, i když gólu nejspíše předcházel faul na Kovaříka. Kostelec se vrátil do zápasu a vrhl se do útoku. Nebezpeční byli především oba křídelní hráči domácích. Střelec prvního gólu Kostelce, Kaďorek, se dokázal dostat i do dalších příležitostí, ale buď ho skvěle vychytal Pavelka anebo minul bránu. Naši hru oživil střídající Jiří Kadlík, který krátce po svém příchodu na hřiště využil svoji rychlost, utekl obráncům Kostelce a předložil míč ke kopačkám Petra Janči, který mohl zápas rozhodnout. Jeho střelu však vyrazil brankář na rohový kop. V závěrečných minutách se hrál fotbal nahoru dolů a k vidění byly šance na obou stranách. Nás opět podržel Pavelka při šanci Kaďorka. Na druhé straně pak postupovali naši hráči v počtu tří proti dvěma, ale pojistku se jim přidat nepodařilo. To nás naštěstí nemuselo mrzet, protože jsme těsné vedení ubránili a z náročného zápasu získáváme všechny tři body!

V sobotu přivítáme na domácím hřišti lídra tabulky z Veselé

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář