Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 21. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 22.9. 12:30 hod.

SK Louky "B" - Nedašov


2. DOROST příští utkání :

Dorost

SO 21. 9. 12:30 hod.

Mladcová - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 22. 9. 9:30 hod.

Bezměrov - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 22. 9. 11:15 hod.

Bezměrov - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n. V.

 

Mladší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n.V.


4.Rozpis Podzim 2019 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Kostelec

0:1 PK (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Zádvrřice

5 : 1 (3:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

SK Louky -Slavičín

6 : 4 (0:3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

11 : 1 (6:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 0 (2:0)


 

SK Louky - TJ Sokol Lípa 3:0 (2:0)

18. 6. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

sklouky-muzi-2017-2018.jpg

 

Sestava:

Ondřej Pavelka - Jiří Kadlík (46. Valerián), Kuchárek, Kovařík, Caudr – Janota (46. Pavelka), Bača, Burša, Sadil (46. Podaný)– Malota (64. Kocourek) , Petr Janča (86. Bernátek)

Střelci :

Janča Petr 3x (3., 31., 69.)​

Komentář:

V posledním kole sezóny jsme se před početnou diváckou kulisou v Loukách utkali se soupeřem z Lípy. Sestava se oproti zápasu ve Slavičíně změnila. Chyběl kapitán Mikač a zraněný Pisklák. Naopak se vrátil Caudr po odpykaném karetním trestu. V základní sestavě nastoupil i dorostenec Martin Janota či po zranění se vracející Ondra Sadil. V bráně soupeře se představil Jirka Švejda, který v nedávné minulosti působil i v našem týmu.

Do zápasu jsme vstoupili správnou nohou a už ve 3. minutě jsme se ujali vedení. Milan Bača našel svojí přihrávkou Petra Janču, který si převzal míč a překonal Švejdu. Gól nás pozitivně nabudil a přicházely další šance. Nebezpečně střílel z dálky Caudr, po narážečce zakončoval Bača do gólmana a když už dostal míč do brány Malota, byl mu odpískán útočný faul. Hosté z Lípy se především bránili. Nebezpeční byli nejvíce ze standardních situací, které si však Pavelka a obránci pohlídali. Druhého gólu jsme se dočkali ve 31. minutě, když zakončoval šajtlí opět Petr Janča! Tempo hry šlo poté o něco dolů a do konce prvního poločasu už další gól nepadl.

Do druhé půle se sestava výrazně obměnila a na hřiště šli Pavelka, Valerián a Podaný. Utkání s přibývajícími minutami začalo postrádat kvalitu a k vidění byla spousta nepřesností a ukvapených řešení. Stále jsme však měli docela výraznou herní převahu a několik příležitostí na navýšení výsledku. V 69. minutě přihrával střídající Kocourek před bránu Lípy, tam se nejlépe zorientoval Petr Janča a završil svůj hattrick! Lípa měla na konci zápasu příležitost jít do přečíslení a snížit skóre, ale finální fáze se jim nevydařila. To samé potkalo na druhé straně i naše ofenzivní hráče, kteří si zbytečně překáželi. V samotném závěru měl dvě příležitosti z přímých kopů Caudr, ale v obou případech bránu vysoko přestřelil. To nás ale trápit nemuselo. Zápas, ve kterém už v podstatě o nic nešlo, jsme výsledkově zvládli a sezónu končíme na krásném čtvrtém místě.

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář