Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 21. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 22.9. 12:30 hod.

SK Louky "B" - Nedašov


2. DOROST příští utkání :

Dorost

SO 21. 9. 12:30 hod.

Mladcová - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 22. 9. 9:30 hod.

Bezměrov - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 22. 9. 11:15 hod.

Bezměrov - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n. V.

 

Mladší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n.V.


4.Rozpis Podzim 2019 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Kostelec

0:1 PK (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Zádvrřice

5 : 1 (3:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

SK Louky -Slavičín

6 : 4 (0:3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

11 : 1 (6:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 0 (2:0)


 

SK Louky - TJ Slavkov p. Hostýnem 1:0 (1:0)

5. 6. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Ondřej Pavelka - Jiří Kadlík, Mikač, Kuchárek, Kovařík – Pavelka (81. Sadil), Bača, Burša, Malota (85. Horák), Valerián (72. Janota) - Kocourek

Střelci :

​34. Pavelka Martin

Komentář:

Před početnou diváckou kulisou jsme v sobotu odehráli předposlední domácí zápas sezóny. Soupeřem byl nováček soutěže - Slavkov pod Hostýnem. V podzimním zápase nás Slavkov porazil 3:0 a v celém průběhu sezóny patřil k těm lepším týmům. Dalo se tedy očekávat zajímavé střetnutí. V naší sestavě chyběli vykartovaní Caudr s Petrem Jančou, zraněný Pisklák a také Adam Podaný, který si plnil studijní povinnosti. Na lavičku se pak po zranění vrátil Ondra Sadil a na levé straně zálohy nastoupil kapitán "B" týmu, René Valerián. Do útoku šel místo Petra Janči Víťa Kocourek, zatímco Piskláka zastoupil na levé straně obrany Jirka Kovařík.

První minuty utkání nabídly opatrný fotbal, kdy ani jeden z týmů nechtěl udělat zbytečnou chybu. První větší příležitost se nám naskytla po závaru před bránou Slavkova, ale nikomu z našich hráčů se nepodařilo dostat míč do brány. Slavkov odpověděl příležitostí po rohovém kopu, kdy se k nebezpečné hlavičce dostal vysoký útočník hostujícího celku. Gólovou radost zažili diváci v Loukách ve 34. minutě. Po dlouhém pasu od Kovaříka ukázal svoji bojovnost Kocourek, který v souboji přetlačil obránce a centroval před bránu na Pavelku. Martin se z blízkosti nemýlil a poslal náš tým do vedení. To mohl o několik minut později navýšit Milan Bača, ale jeho rána z voleje mířila o něco výše, než bychom potřebovali. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 1:0.

Ve druhém poločase se hosté ze Slavkova snažili o vyrovnání a výborná příležitost se jim naskytla po přísně posouzeném faulu Kuchárka těsně před hranicí velkého vápna. Po rozehraném přímém kopu střílel náš bývalý hráč Zdeňek Sadil do břevna Pavelkovy brány a byl tak velmi blízko vyrovnání. O několik minut později zacinkalo břevno i na druhé straně po střele Martina Pavelky, který mohl přidat druhý zásah v zápase. S přibývajícím časem hráli hosté na větší riziko, čehož mohli využít naši ofenzivní hráči v čele s Kocourkem, který měl několik skvělých šancí na rozhodnutí zápasu. Nejdříve trefil z úhlu tyč, v další šanci postupoval sám na brankáře, zkusil ho přelobovat, ale bránu přestřelil. Kaňkou na jinak férovém utkání se stal ostrý zákrok střídajícího hráče Slavkova na Toma Malotu z 84. minuty. Rozhodčí vytáhl červenou kartu a hosté dohrávali v deseti. Poslední minuty utkání už se dohrály v klidu a obrana v čele s pozorným Ondrou Pavelkou hosty k ničemu nepustila. Slavkov porážíme nejtěsnějším rozdílem a v tabulce jim odskakujeme už na šest bodů.

V přištím utkání nás čeká výjezd autobusem do Slavičína. Zápas začíná netradičně v neděli už v 10:15.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář