Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. ŽÁCI příští utkání :

Mladší žáci

 SO 25. 1. 8:00 hod.

Turnaj Nezamyslice

 tabulka.png


3. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

SK Louky - FK Mladcová 0:2 (0:2)

16. 4. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Ondřej Pavelka - Caudr, Mikač, Kovařík, Pisklák - Martin Pavelka (74. Kocourek), Bača, Burša, Podaný (80. Kadlík Jiří) – Malota (86. Vyoral Petr), Petr Janča

Branky:

 

Komentář:

Ve slunečném sobotním odpoledne jsme přivítali na domácím hřišti nedalekou Mladcovou. V podzimní utkání jsme na jejím trávníku utrpěli pětigólový debakl, který jsme chtěli odčinit. Hosté však patří k nejlepším týmům soutěže, takže nás čekal náročný úkol. Do brány se vrátil uzdravený Ondra Pavelka a do útoku pak Petr Janča.

Už od prvních minut bylo zřejmé, že diváky nečeká příliš oku lahodící zápas. Hřiště bylo především uprostřed hrbaté a míč se na něm choval nepředvídatelně. Balon byl k vidění často ve vzduchu a hráči svedli nespočet hlavičkových soubojů. V zápase měli navrch hostující hráči, kteří byli výborní ve vzduchu a rychlí směrem dopředu. Už v 8. minutě prošel míč z naší pravé strany do pokutového území až k Venenému, který se povedenou otočkou uvolnil a otevřel skóre zápasu. Hosté nadále pokračovali v tlaku a v 28. minutě se dostali do dvougólového vedení. Nepovedený odkop Pavelky zachytil na půlce Lošťák, posunul míč dopředu, kde se prosadil Bahulík. Z naší strany toho dopředu moc k vidění nebylo. O kombinaci se snažili především Janča s Podaným, které se snažil podpořit zezadu Kovařík. Občas se nám podařilo soupeře přehrát, ale chyběla finální fáze. Branku soupeře jsme příliš neohrozili ani z rohových a přímých kopů.

Ve druhém poločase hosté o něco polevili ze své útočné aktivity a soustředili se především na to, aby neinkasovali. To se jim dařilo. Hrálo se především ve středu hřiště a začalo přibývat ostrých soubojů a také žlutých karet. K vyrovnání nám však chybělo hodně. Prosadit se zkoušel střelou zpoza pokutového území Milan Bača, ale minul. Caudrovi se přímý kop nepovedl a kombinačně jsme zkušenou obranu Mladcové nepřekonali. V závěru se dostali na hřiště střídající hráči a přinesli do hry novou energii. V posledních minutách už ovšem bylo jasné, že body si odvezou hosté. Nám se málem podařilo výsledek korigovat. Burša přihrál doleva na Kadlíka, ten našel přihrávkou Petra Janču ve vápně, který zakončoval z první, ale přestřelil.

Ze zlínského derby tak putují všechny tři body na Mladcovou.

Příští utkání nás čeká v Kostelci u Holešova.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář