Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. ŽÁCI příští utkání :

Mladší žáci

 SO 25. 1. 8:00 hod.

Turnaj Nezamyslice

 tabulka.png


3. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

SK Březnice - SK Louky 0:1 PK (0:0)

26. 3. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Radek Janča - Jiří Kadlík, Mikač, Kovařík, Caudr – Pavelka (73. Sadil), Bača, Burša, Podaný (88. Velerián) - Malota, Janča

Komentář:

Po velmi dlouhé zimní přestávce se naplno rozeběhla i jarní část naší soutěže. V jejím úvodním dějství jsme přijeli na hřiště nedaleké Březnice. Trávník se sice ještě příliš nezelenal, ale jinak bylo hřiště dobře připraveno.

 

 

 V sestavě musel trenér Malota učinit jednu vynucenou změnu. Na místo zraněného Piskláka se přesunul Caudr.

Úvodní výkop měl na starost náš tým a jako první jsme se dostali i do větší šance, bohužel Pavelka bránu netrefil. Na malém hřišti nebylo příliš prostoru pro kombinační hru, naopak převládaly osobní souboje. Domácí se snažili překonat naši obranu dlouhými nákopy na útočníky, obrana však pracovala spolehlivě a až na pár výjimek dokázala nákopy pokrýt. Silnou zbraní domácího celku byly rohové kopy. Po jednom z nich střílel hráč Březnice z blízka z voleje, ale Radek Janča předvedl bravurní zákrok a šanci zneškodnil. Další šance pak už přišly na naší straně. Dvakrát se výborně uvolnil Petr Janča a střílel jen těsně vedle březnické brány. Příležitost na vstřelení gólu měl i Malota, ale jeho střelu obrana zablokovala. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase jsme byli aktivnějším týmem a hrálo se více na polovině domácího celku. Vepředu byl vidět především Petr Janča, který se několikrát dokázal výborně uvolnit svému obránci. Gólově se však zatím neprosadil. Celkově mnoho šancí k vidění nebylo, protože scházela kvalitnější finální fáze na obou stranách. Když už se pak Malota skvěle uvolnil a vystřelil, tak jeho nejspíš gólový pokus dokázala obrana zablokovat. Domácí hrozili především ze standardních situací a z centrovaných míčů, ani jim se však nedařilo gólově se prosadit. Zápas se chýlil pomalu ke konci, ale závěrečná pětiminutovka přinesla dvě obrovské šance na naší straně. Hrdinou zápasu se mohl stát Milan Bača, který se dostal v pokutovém území soupeře do zakončení. Bohužel bránu minul. Za pár okamžiků to byl opět Milan, který zakončoval v těžké pozici levačkou, ale bránu přestřelil. Zápas tedy skončil remízou 0:0 a o bonusovém bodu měla rozhodnout penaltová loterie. Petr Janča, Burša, Kovařík i Caudr penaltu proměnili. Jeden z domácích hráčů však přestřelil a tak bylo na Jiřím Kadlíkovi, aby v poslední sérii rozhodl. Střela k tyči se mu podařila a bod navíc putuje do Louk !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář