Sestava:

Ondřej Pavelka - Caudr, Mikač, Kuchárek, Pisklák – Pavelka Martin, Kovařík, Bača, Sadil (87. Kadlík Jiří) – Malota (14. Kadlík Robert), Janča

Střelci:

Komentář:

V šestém kole jsme zavítali na hřiště Veselé, kde nás čekalo střetnutí s aktuálním lídrem tabulky. Vypořádat jsme se museli s několika absencemi, ale přesto jsme pomýšleli na bodový zisk.

První poločas přinesl převážně vyrovnané střetnutí dvou týmů, které vyznávají kombinační styl hry. Jako první na sebe upozornil nebezpečnou střelou Kovařík, ale bránu netrefil. Ve 14. minutě musel vinou zranění střídat Malota, což oslabilo náš útok. Místo něj nastoupil na hřiště Robert Kadlík, který hrává především v obraně, ale se svou rolí se pral statečně a dařilo se mu napadat rozehrávku domácích. Postupem času se domácí hráči dostávali do herní převahy a začali si vytvářet i brankové příležitosti. Na druhé straně se po rohovém kopu dostal k hlavičce Petr Janča a v gólové radosti mu zabránil pouze skvělý zákrok domácího brankáře na brankové čáře. Veselá byla ovšem také velmi blízko ke gólu, když po rychlém protiútoku střílel domácí hráč těsně vedle tyče Pavelkovy brány. I přes zajímavý průběh první poločas gól nenabídl a oba týmy šly do šaten za vyrovnaného stavu.

Během druhého poločasu se domácí dostávali do většího tlaku, z čehož pramenilo i více nebezpečných situací před bránou Louk. Obrana hostí včetně Pavelky v bráně pracovala spolehlivě. Dvakrát však měla Veselá smůlu, když její gólové oslavy zastavilo dobře postavené břevno. Pozoruhodná byla především střela domácího obránce z nějakých čtyřiceti metrů. Naši hráči už se ve druhé půli do šancí příliš nedostávali a soustředili se především na to, aby neinkasovali, případně z nějakého brejku udeřili. Zápas pomalu spěl ke konci a už to vypadalo na remízu. Bohužel pro nás se domácím podařilo sedm minut před koncem skórovat. Po nepřehledné situaci v našem pokutovém území se míč dostalo přímo k jednomu z hráčů Veselé, který i s pomocí tyče usměrnil svou střelu do Pavelkovy brány. Na závěrečné minuty šel na hřiště Jiří Kadlík místo Sadila. Podařilo se mu vybojovat přímý kop. Do pokutového území šli téměř všichni naši hráči včetně brankáře a právě Ondra Pavelka prodlužoval hlavou za sebe, kde na míč těsně nedosáhl Bača. V úplném závěru vyslal Kadlík do úniku Martina Pavelku, který postupoval z pravé strany sám na bránu. V pokutovém území domácích ho křižoval obránce a poslal jej k zemi. Dožadovali jsme se odpískání penalty, ale rozhodčí měl jiný názor. Zápas tak skončil těsnou výhrou Veselé 1:0. Nutno říci, že domácí tým byl aktivnější a vypracoval si více šancí, naši kluci se však nemají za co stydět a o výsledek se prali do posledního hvizdu.