MU SK Louky - TJ Sokol Sehradice 3:1 (2:1)

Ondřej Pavelka - Caudr, Mikač, Malota, Pisklák - Kocourek (86. Kadlík Jiří), Kovařík, Bača, Podaný - Burša, Janča

Martin Pavelka, Sadil, Neubauer

Střelci:

22. Janča Petr, 28. Burša , 76. Pískal

Komentář:

Ve 3. kole jsme na domácím hřišti přivítali Sehradice, které ještě v minulé sezóně působily v I. A třídě. Start do nového ročníku jim však příliš nevyšel a zatím nemají ani bod. Nám se naopak v úvodních dvou kolech podařilo zvítězit v penaltových rozstřelech a získané body jsme chtěli doma potvrdit.

V sestavě se poprvé představila naše letní posila - Jirka Kovařík a aby to neměl laciné dostal navíc kapitánskou pásku. Zápas začal zostra a už ve 2. minutě obdržel Bača žlutou kartu za skluz do protihráče. Následně zahrozili hosté, ale jejich šanci zlikvidoval Pavelka. Ve 22. minutě rozehrával Podaný rohový kop, který hlavou usměrnil do sítě Petr Janča a dostal nás do vedení. O šest minut později jsme přidali další gól. Po kombinaci na levé straně se prosadil Burša. Bohužel jsme dvougólové vedení do poločasu neudrželi. Hráč Sehradic se uvolnil přes pravého obránce, přihrál před bránu spoluhráči a bylo to 2:1.

Ve druhém poločase měly Sehradice optickou převahu a zatlačily nás na vlastní polovinu. V 62. minutě se navíc zbytečně nechal vyloučit Podaný a šli jsme do deseti. Sehradicím se však nedařilo náš obranný blok překonat a do větších šancí se nedostávaly. Nám se naopak otevírala celá řada brejkových příležitostí. Ve velké šanci selhal Kocourek, kterého vychytal gólman. V 75. minutě byl faulován Kovařík v pokutovém území a byla z toho penalta. Tu s jistotou proměnil Pisklák a potvrdil naše vedení. V závěrečných minutách už se Sehradice na nic nezmohly a tři body tak zůstaly v Loukách.