Radek Janča – Caudr (80. Kadlík Jiří), Mikač, Kuchárek, Pisklák – Martin Pavelka, Bača, Kovařík, Sadil, Malota (46. Laciga) – Petr Janča

69. Bača Milan
70. Janča Petr
90. Pavelka Martin

Komentář:

Po náročném utkání proti Veselé, kde jsme vyšli střelecky i bodově naprázdno, jsme si v sobotním utkání s chutí zastříleli a odnesly to Příluky!

S cílem získat tři body a vylepšit si postavení v tabulce jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu z Příluku. Po úvodních oťukávacích minutách na sebe jako první upozornil Petr Janča, ale jeho velkou příležitost ještě gólman hostí zneškodnil. V 17. minutě rozehrával Pavelka rohový kop, který prodlužoval hlavou Janča na zadní tyč, kam si skvěle naběhl kapitán Radim Mikač a poslal nás do vedení. Už za pět minut navýšil vedení Pavelka, který před gólmanem nezaváhal a s přehledem zakončil povedenou akci. V následující pasáži byly nebezpečné i Příluky. Naše obrana musela odvrátit několik rohových kopů a jeden ze střeleckých pokusů vytahoval Radek Janča na tyč. Po půlhodině hry už ale opět úřadoval domácí tým. Pavelka centroval do pokutového území, kde se nacházel pouze Sadil a proti němu několik obránců Příluk. Těm se nepodařilo míč dostat pryč a Sadil ho díky své bojovnosti získal a dokonce se mu podařilo i skórovat! Ve 41. minutě pak zvyšoval Pavelka svým druhým gólem už na 4:0 a to ještě nebylo vše. Těsně před odchodem do šaten se svým prvním gólem v dresu Louk prezentoval Jiří Kovařík, který vymetl šibenici. Do šaten se šlo za stavu 5:0.

Hned na začátku druhé půle mohl Pavelka zkompletovat hattrick, když postupoval sám na bránu, ale gólmana nepřekonal. Šanci na svůj druhý gól měl poté Radim Mikač, ale míč zastavila tyč. V 55. minutě jsme zachybovali v obraně a Příluky snížily na čtyřgólový rozdíl. Tímto momentem se začal zápas lehce dramatizovat a v následujících minutách hosté ožili. V 63. minutě střílel z otočky Julina a krásným gólem překonal Janču. O čtyři minuty později už to bylo jen o dva góly a Příluky cítily šanci na vyrovnání. Naštěstí nás v 69. minutě uklidnil gól Milana Bači, a když se hned o minutu později prosadil i Petr Janča, tak byl odpor Příluk definitivně zlomen. V závěrečné dvacetiminutovce byla k vidění ještě spousta našich šancí a především Laciga několikrát ztroskotal na brankáři hostí. Posledního gólu jsme se dočkali v 90. minutě a šťastným střelcem byl Martin Pavelka, který dovršil hattrick. Hosté si tak z Louk odváželi osmigólový příděl.

V dalším kole se představíme opět na domácím hřišti a ve velkém derby nás čekají sousední Tečovice.