Radek Janča - Caudr, Mikač, Kuchárek, Pisklák – Bača (75. Pavelka Martin), Kovařík, Burša, Podaný (83. Sadil) – Malota (81. Laciga), Petr Janča

75. Janča Petr         3 : 2
77. Burša Tomáš         4 : 2
      82. Polepil Zdeněk   4 : 3

Komentář:

Po delší době jsme se opět představili divákům na domácím hřišti, kde se nám letos bodově velice daří. Nyní nás čekal soupeř z nedalekých Lužkovic, který měl v tabulce o bod více než my a dalo se očekávat vyrovnané střetnutí.

Začátek zápasu nám vůbec nevyšel a už ve 12. minutě vedli hosté o dvě branky. Nejprve se v 10. minutě dostali do zakončení a míč se od břevna odrazil zpět do hřiště, odkud ho pohotový hráč Lužkovic dostal do naší sítě. Gólu předcházelo několik našich chyb a především zbytečná ztráta míče. Za dvě minuty se hostující hráči dostali do další velké šance a Pisklák musel na poslední chvíli bránit nedovoleným způsobem. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou hosté proměnili a odskočili na dvoubrankové vedení. Pořád se jednalo teprve o začátek zápasu a v následující pětiminutovce jsme mohli s trochou štěstí i vyrovnat. Malotova hlavička však skončila pouze na brankové konstrukci a v další akci přihrával Bača Jančovi, který střílel do tyče! V průběhu prvního poločasu došlo k nepříjemnému střetu Podaného s brankářem Lužkovic, který nevypadal vůbec dobře. Nakonec však byl schopen v utkání pokračovat. Více gólů už jsme v první půli neviděli a do šaten se odcházelo lépe hostujícím hráčům, kteří v Loukách vedli 2:0.

Druhý poločas už byl o něčem jiném a hned ve 46. minutě jsme měli výbornou pozici na ohrožení branky soupeře z přímého volného kopu. K míči se postavil Podaný a na jeho povedenou střelu brankář ani nereagoval - 1:2. Díky tomuto rychlému kontaktnímu gólu jsme byli opět ve hře a převzali jsme iniciativu. Po hodině hry se o vyrovnání postaral Bača a fanoušci začali věřit v obrat zápasu. K tomu skutečně došlo v 75. minutě zásluhou Petra Janči, který využil zaváhání lužkovického brankáře, sebral mu míč a pohodlně zakončoval do prázdné brány. O dvě minuty bylo ještě veseleji, když střílel Burša a zvyšoval na 4:2. Už to vypadalo, že obrat je dokonán, ale fanoušci v Loukách museli přečkat ještě další dramatické momenty. V 82. minutě Lužkovice snížily po průniku kapitána hostí, kterého nestihl zastavit Kuchárek a rázem bylo naše vedení už jen jednogólové. Toto vedení už jsme nepustili a po velkém obratu bereme všechny tři body.

V dalším kole nás čeká souboj nováčků soutěže na hřišti ve Slavkově pod Hostýnem.