Sestava:

Ondřej Pavelka - Caudr, Mikač, Malota (88. Kadlík Robert), Pisklák - Kocourek, Kovařík (74. Kuchárek), Bača, Sadil (46. Pavelka Martin) – Burša (38. Kadlík Jiří), Janča Petr

Střelci:

Komentář:

Ve 4. kole nás čekal náročný zápas na Mladcové, která je považována za jednoho z favoritů celé soutěže.

Zápas se nám herně ani výsledkově nepovedl a odvezli jsme si příděl rovnou pěti gólů. Vše začalo už ve 3. minutě, kdy domácí rozehrávali přímý volný kop, který Pavelka sice vyrazil, ale následně míč dostal do naší sítě stoper Mladcové. Domácím vyšel vstup do zápasu na jedničku a nadále byli nebezpečnějším týmem. Dařilo se jim lépe kombinovat a často dostávali naši obranu pod tlak. Našemu týmu se dařilo kombinovat maximálně ve středu hřiště, ale nikomu se nepodařilo vystřelit anebo dát finální přihrávku. Za zmínku stojí pouze střela Kovaříka, která však mířila mimo tři tyče. Domácí měli příležitostí mnohem více a jejich ofenzivní hráči byli neustálou hrozbou. Ještě před poločasem musel střídat zraněný Burša a místo něj šel do útoku Jiří Kadlík. Tomu se podařilo najít v pokutovém území Janču, který se bohužel k zakončení nedostal. Na druhé straně se ve 43. minutě prosadil kanonýr Mladcové Jaroš a do šaten se šlo za stavu 2:0.

Úvod druhého poločasu byl pro nás ještě horší než ten první. V 50. minutě zvýšili domácí na 3:0 a hned o minutu později to bylo už 4:0, když jsme po rozehrávce pouze odevzdali míč a hráči Mladcové lehce prošli naší obranou. Zápas byl v podstatě rozhodnutý, ale stále zbývalo odehrát ještě 40 minut. Mladcová už se nikam nehnala a opticky to vypadalo, že více ze hry mají Louky. Opět to však bylo bez většího ohrožení branky domácích. Mladcová byla ovšem stále nebezpečná a každou ztrátu míče trestala nebezpečným protiútokem. Na konci zápasu jsme se skoro dočkali čestného zásahu. Caudr hezky rozehrál přímý kop a brankář domácích jeho střelu vyrazil na břevno. V 89. minutě se pak domácím podařilo vstřelit pátou branku, které sice předcházel faul na Kuchárka, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.

Mladcová zvítězila zcela zaslouženě a zápas nám ukázal nejen kvalitu jejího kádru, ale i nedostatky v našem výkonu, na kterých je třeba pracovat. Šanci na nápravu budeme mít už v sobotu na domácím hřišti proti Kostelci u Holešova.