Ondřej Pavelka - Caudr, Mikač, Malota ( 70. Kuchárek), Pisklák - Martin Pavelka (58. Sadil), Bača, Kovařík (89. Kadlík Robert), Podaný (74. Laciga) - Burša, Petr Janča

30. Střelec Radim         1 : 0
50. Menša Petr         2 : 0
      68. Janča Petr   2 : 1

Komentář:

Po odloženém derby proti Tečovicím nás v následujícím kole čekal další pikantní souboj a to na hřišti sousedních Malenovic. Těm se na domácím hřišti velice daří a ještě zde ani nedostaly gól.

Domácí vstoupili do utkání lépe a ihned ukázali, co bude jejich hlavní předností - rychlý přechod do útoku a přímočarost. Ofenzivní hráči Malenovic dělali naší obraně velké problémy a během úvodních minut musel Pavelka v bráně likvidovat dvě velké šance. Samostatný únik domácího Bartka pak zastavil na poslední chvíli Mikač. Na druhé straně mnoho šancí k vidění nebylo. Za zmínku stojí střela Martina Pavelky po přihrávce Janči, ale s tou si gólman Malenovic bez problémů poradil. Po půlhodině hry nařídil rozhodčí diskutabilní přímý volný kop pro Malenovice z velmi výhodné pozice za hranicí velkého vápna. Jeho rozehrání se ujal kapitán Malenovic Střelec a poslal domácí tým do vedení. Tento stav vydržel až do konce poločasu a nutno říct, že Malenovice vedly zaslouženě.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím. V 50. minutě přišel centr z pravé strany, na zadní tyči zůstal osamocený hráč a pohodlně hlavou zvyšoval na 2:0. Domácí se po vstřeleném gólu o něco více zatáhli a nám se naskytlo více prostoru uprostřed hřiště. Něco vymyslet se snažil především Kovařík, který několikrát poslal dopředu zajímavé kolmé přihrávky. Bohužel nám často mezihra skřípala, čehož využívaly Malenovice a podnikaly rychlé a nebezpečné protiútoky. Každá ztráta míče na jejich polovině hrozila brejkem a domácí mohli svůj náskok ještě zvýraznit, to by se jim ovšem muselo dařit v zakončení. Utkání díky tomu bylo stále otevřené a nám se dokonce podařilo vstřelit kontaktní gól. Podaný přihrával Jančovi, který s přehledem zakončil a v 68. minutě snížil na 2:1. Ve zbývajících dvaceti minutách jsme se snažili o vyrovnání, ale obrana Malenovic nás k ničemu nepustila. V samotném závěru už byla hra rozkouskována střídáním a domácí si svoji zaslouženou výhru vzít nenechali.